Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Čeká vás party nebo oslava? Nesmí vám chybět dokonalá hra

Datum přidání: 19. 10. 2020

Určitě už jste byli na party, na níž přišla na řadu nějaká ta hra, a tak bylo o zábavu postaráno. Jestliže máte výbornou hru, skvělá zábava se vám zaručeně nevyhne.

Párty hry

Pro tyto příležitosti můžete najít sekce věnující se přímo párty hrám. Mezi nimi pak najdete hry pro dospělé, hry pro děti, únikovky, poker a podobně. U nás patří k oblíbeným hra Co na to Češi od Albi, která je inspirovaná stejnojmenným pořadem z TV. Pro větší děti i dospělé je pak určena výborná rodinná, ale i párty hra ADC Blackfire Dobble, při níž se skutečně zasmějete. Jde o rychlost, reflexy, což při oslavě může být záludné. Dětem je pak určena hra Activity Děti od Piatniku. Děti si s její pomocí víc rozvinou slovní zásobu a jen tak je neomrzí, ke hře se budou rády vracet.

Karetní hry

Na oslavu či party se bezesporu hodí i karetní hry. V těch excelují často nejen pánové, ale i dámy. A rozhodně nemusí jít o klasické karetní hry, které hrajeme s „Žolíkovkami“ nebo jinými kartami. Vyzkoušejte třeba hru od ADC Blackfire Výbušná koťátka: Přisprostlá edice, ADC Blackfire Ligretto – Červená, nebo třeba Flex od Dina.

Ty správné hrací karty

Zvláště na dětských párty uděláte všem radost, když vyndáte hrací karty s tematikou oblíbených hrdinů. Co třeba karty s hrdiny z dílny Marvel? Anebo Harrym Potterem? Anebo krásné hrací karty ve zlatém provedení s holografickými efekty Winning Moves Waddingtons Hrací karty? Jakákoli hra se stane zábavnější a zajímavější.

Vzhůru ke sportu

Jestliže jste měli možnost si někde na oslavě či párty zahrát stolní fotbal, určitě jste se náramně pobavili. Většinou u něj bývá fronta, nebo si hráči dávají „echo“, jakmile jeden pár dohraje. Samozřejmě, domů si můžete pořídit klasický velký FAS Smile stolní fotbálek, ale většina z vás se přikloní spíše k menším variantám, jako je Albi Stolní fotbálek pro 2 nebo Chemoplast Kopaná Chamipion, kterou jsme ve formě standard hrávali po dlouhé chvíle jako malí.

Nedáme si šipky?

Z hospod a restaurací určitě znáte tento dotaz? Šipky jsou jednou z nejlepších her, kterou zvolit, když se chcete na párty protáhnout a zároveň se zasmát. Jsou přitom cenově dostupné a místo pro ně najdete i v malém bytě. Pokud víte, že si šipky zahrajete i sami, bez přátel, investujte do Profesionálního sisalového šipkového terče se 6 šipkami. Výbornou levnější alternativou, která je vhodná i pro děti, je pak Harrows Elektronický terč Electro 3, který nabízí 26 populárních her a 185 herních variací včetně hry jednoho hráče proti počítači.

Neváhejte a investujte do skvělé hry, kterou představíte vašim přátelům, nebo dáte dětem na hraní při jejich příští narozeninové párty. Zlepšíte tak atmosféru, nepoznáte chvíli nudy a na povedenou hru budete rádi vzpomínat.

Podobné články

Koloběžka je skvělým společníkem pro holky i kluky v každém věku

Je bezva mít jistotu že, nabídnete-li dětem nějakou aktivitu, s velkou pravděpodobností uspějete. K takovým sázkám na jistotu, co se týče zabavení ratolestí, ale také zapojení je do aktivního pohybu, patří bezesporu koloběžka. Celý článek

Soutěž o krásné hračky Niny pro nejmenší

Pořídit dárek dětem není tak složité, tedy u těch, které už ví, o co jde. Ty menší malují nebo píšou dopis Ježíškovi, větší si prostě jasně řeknou, co by rády, ale co nejmenší zlatíčka? Celý článek

Zima a děti: Jak vybavit kojence, batole nebo školáka do zimy?

Jaká bude letošní zima? Předpovědi říkají, že by měla být po dlouhé době ta pravá nebo možná bude mírná jako byla ta loňská. Nemá smysl čekat, je dobré být připraven. Celý článek

Komentáře