Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Dívčí letní outfity

Datum přidání: 20. 6. 2019

Obměnit šatník se sezónou, dokoupit alespoň pár kousků, je povinností každé moderní ženy. Dnešní maminky nezahálí a svoje ratolesti oblékají stylově už v kočárku. Jukněte, jak jsme sladili naše malé slečny ve volnočasové módě.

Šatičky pro hodné holčičky :o)

Menší modelka má moc příjemné květované šatky zn. Dirkje. Větší slečna si oblékla prohované jednoduché šaty zn. Carodel, které zdobí flitrová kapsa a mašlička v pase, ta je jen na ozdobu. Šatky mohou sloužit jak do města, tak na pláž. Doplnili jsme o žabky zn. Roxy.

Na procházku i na hřiště

Pohodlné, stylové, vtipné... barevný outfit, který se hodí kamkoli. V létě musíme svítit a hrát barvami. To se vám jistě v těchto modelech povede. Malá slečna má krásně se třipící duhu na triku s vtipnými legínkami. Větší má decentnější set legín a barevné tuniky. 

Džíny nebo kalhoty

Ani v létě nemusíme oblíbené džíny ukládat daleko do skříně, určitě se budou v chladnějších dnech hodit. Tyto jsou zn. s.Oliver, v pase mají příjemnou gumu a na stehně srdíčkovou aplikaci. S jakýmkoli trikem bude vaše slečna vypadat bombasticky. U nás vyhrálo bílé triko zn. Blue Seven s vtipnou hláškou "I´AM NOT WEIRD, I AM A UNICORN" svítící ve tmě.

Ale i na léto se hodí nějaké hezké dívčí kalhoty. Vyzkoušeli jsme tyto vzdušné, plné puntíků a barev zn. Topo. Skvěle je doplňuje růžové triko s decentní aplikací. Triko je neskutečně příjemné a minimálně se mačká.

Skvělé, úžasné a klidné prázdniny :o)

Podobné články

Tipy na 13 kempů po celé ČR. Je kam cestovat a užít si krásné prázdniny

Spoustu rodin poznamenal koronavirus snížením příjmů, a tak možná i vy přemýšlíte, jak naplánovat letošní dovolenou, aby byla co nejvíce ,,lowcost”. Úžasný zážitek a nízké náklady splňují rodinám přátelské kempy po celé České republice Celý článek

5 tipů na pohybové aktivity, které budou vaše děti skutečně bavit

Dobu, kdy jsme nuceni zůstávat s dětmi více doma a nesmíme se vzájemně navštěvovat, můžeme využít pro společné chvíle. Na zahradě, v parku, v lese, na louce a všude, kde nebude příliš mnoho osob blízko sebe, zabavíte děti raz dva. Celý článek

Cestovatelský seriál: S dětmi po Čechách, Moravě a Slezsku II

Léto 2020 bude o dost jiné než ta předchozí. Čeká nás spousta opatření kvůli epidemii koronaviru. Je téměř jisté, že se nebudeme moci scházet ve větším počtu, brány koupališť a kulturních institucí zůstanou zavřené a konání velkých festivalů se odkládá... Celý článek

Komentáře