Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Dívčí outdoorové tenisky Keen

Datum přidání: 6. 9. 2016

Píše Monika

Chodí mi mnoho dotazů, jakou obuv na túry holkám kupujeme. Nerada kupuji mnoho bot. Snažím se, aby holky měly jedny sandály, jedny pevné a střevíčky. Sandály i pevnou obuv kupujeme pro všechny už jen Keen. Jsou pevné, pohodlné, praktické, peru je často a nikdy se nerozlepily. Šlapeme v nich po horách, ale nosíme je i do školy a na nákupy. Nedám na tuto značku dopustit.

Na děti objednávám boty Keen tady. Vycházejí tady daleko levněji než v klasické obuvi a často mají slevy.

Ráno si Bety obula boty, které nosila teprve od května, a že jí tlačí.  Rychlost, jakou ta děcka rostou, je opravdu závratná. Naštěstí včera dorazil balíček s novými botami, které jsem koupila do foroty ve slevách a myslela jsem, že je schovám na jaro. Chyba lávky, už si je prošlape na vandru.

A tak mohly holky s Tomem ráno odjet na druhý letní čundr. Opět do Brd přes Kotel a Kozel do Rokycan, ale hlavně po místních malých pivovarech. Tatínkové umí naplánovat zajímavé trasy:-)

 

Autorkou článku ze série Ambasadorky Proděti.cz píší maminkám je Monika ze serveru unasnakopecku.blogspot.cz

 

Podobné články

Píše Veronika

Army sandálky KEEN

Oblíbené téma mých kamarádek jsou outfitové články. Dnes bude v army looku a hlavní roli budou hrát dětské sandále KEEN. Jako poslední byly pořízeny do Lukáškova "šatníku" právě sandálky KEEN s maskáčovým vzorem. Celý článek

Píše Mirek

Píše Verča

Nákup zimních bot :-) to je oříšek

Tím, že velkou část zimy jsme na horách, řeším na prvním místě, aby bylo v botách teplo. Když malinko ustoupím z mého „barefoot“ požadavku, našla jsem fajn botu na webu Proděti.cz. Celý článek

Komentáře

SH Simona Hubertová napsal(a)

Je skvělé, že se dnes lidé tolik zajímají o to, aby naše děti neměli zkažená záda naším špatným výběrem aktovky či batohu. Osobně jsme ráda, že jsem se o tohle všechno zavčasu zajímala. Syn šel do školy před dvěma roky a musím říci, že aktovku má stále stejnou. Hledala jsme takovou, aby byla lehká a ergonomická s oporou na jeho záda. Musím říci, že firem je více a více. Hlavně díky ceně jsme nakonec nakoupila na batohystil.cz. Jen tak dál a věřme, že budoucnost našich dětí bude lepší. Jen doufám, že jim i nadále zůstane tužka a sešit, aby se nezačaly učit na počítačích.