Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Domeček pro panenky

Datum přidání: 7. 11. 2016
    Téma: 
Monika z U nás na kopečku

Píše Monika z U nás na kopečku

Která malá holčička by nechtěla svoje malé království :)  Dřevěné domečky jsou pro malou hospodyňku jako stvořené. Domeček, rodinka, malý nábytek a můžeme začít. Malé parádnice budou trávit čas v koupelně nebo ložnici s velkým zrcadlem, kuchařinky v kuchyni a nezapomínejme na miminka, která spinkají v pokojíčcích….

Výběr domečků, vybavení, panáčků a panenek najdete v naší nabídce mnoho, stačí si jen vybrat a fantastický vánoční dárek je na světě.

Jeden z domečků si vybraly děvčata blogerky Moniky, která vše krásně nafotila…

Třeba někoho inspirujeme na vánoční dárek. Dřevěné domečky, nábytek a vše kolem najdete tady.

Domeček značky Bigjigs si vybraly obě holky společně ke svým svátkům. A musím se přiznat, že  i mamince srdíčko zaplesalo nad jejich výběrem. Plním si tak tajná dětská přání. Dřevěný domeček na mini panenky jsem nikdy neměla. Ale jednou když jsem přijela z tábora, čekala na mě vystajlovaná potapetovaná krabice od bot. V ní pokojíčky, okénka se záclonkami, koberečky, ušité peřinky a plastový mininábytek i s klavírem. Dodnes si tu krásu pamatuju.

Jsem vděčná, že  desetiletá Rézi si chce stále hrát s hračkami, protože vidím, jak už ji pomalu ten dětský svět her opouští. S  tímto rozevíratelným domečkem si ségry opravdu vyhrají. Terezku nejvíce baví vytvářet z Fimo hmoty nebo modelíny jídlo pro panenky, nábytek z kartonu, učebnice a knížky z papíru, koberečky z odstřižků látek … zkrátka je to tvořivá duše. Dnes se chystáme dodat i nějaká světýlka, aby  byl večer domeček ještě zábavnější.

Komentáře