Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Domeček pro panenky

Datum přidání: 7. 11. 2016
    Téma: 

Píše Monika

Která malá holčička by nechtěla svoje malé království :)  Dřevěné domečky jsou pro malou hospodyňku jako stvořené. Domeček, rodinka, malý nábytek a můžeme začít. Malé parádnice budou trávit čas v koupelně nebo ložnici s velkým zrcadlem, kuchařinky v kuchyni a nezapomínejme na miminka, která spinkají v pokojíčcích….

 

Výběr domečků, vybavení, panáčků a panenek najdete v naší nabídce mnoho, stačí si jen vybrat a fantastický vánoční dárek je na světě.

Jeden z domečků si vybraly děvčata blogerky Moniky, která vše krásně nafotila…

Třeba někoho inspirujeme na vánoční dárek. Dřevěné domečky, nábytek a vše kolem najdete tady.

Domeček značky Bigjigs si vybraly obě holky společně ke svým svátkům. A musím se přiznat, že  i mamince srdíčko zaplesalo nad jejich výběrem. Plním si tak tajná dětská přání. Dřevěný domeček na mini panenky jsem nikdy neměla. Ale jednou když jsem přijela z tábora, čekala na mě vystajlovaná potapetovaná krabice od bot. V ní pokojíčky, okénka se záclonkami, koberečky, ušité peřinky a plastový mininábytek i s klavírem. Dodnes si tu krásu pamatuju.

 

Jsem vděčná, že  desetiletá Rézi si chce stále hrát s hračkami, protože vidím, jak už ji pomalu ten dětský svět her opouští. S  tímto rozevíratelným domečkem si ségry opravdu vyhrají. Terezku nejvíce baví vytvářet z Fimo hmoty nebo modelíny jídlo pro panenky, nábytek z kartonu, učebnice a knížky z papíru, koberečky z odstřižků látek … zkrátka je to tvořivá duše. Dnes se chystáme dodat i nějaká světýlka, aby  byl večer domeček ještě zábavnější.

 

Autorkou článku ze série Ambasadorky Proděti.cz píší maminkám je Monika ze serveru unasnakopecku.blogspot.cz

Komentáře

SH Simona Hubertová napsal(a)

Je skvělé, že se dnes lidé tolik zajímají o to, aby naše děti neměli zkažená záda naším špatným výběrem aktovky či batohu. Osobně jsme ráda, že jsem se o tohle všechno zavčasu zajímala. Syn šel do školy před dvěma roky a musím říci, že aktovku má stále stejnou. Hledala jsme takovou, aby byla lehká a ergonomická s oporou na jeho záda. Musím říci, že firem je více a více. Hlavně díky ceně jsme nakonec nakoupila na batohystil.cz. Jen tak dál a věřme, že budoucnost našich dětí bude lepší. Jen doufám, že jim i nadále zůstane tužka a sešit, aby se nezačaly učit na počítačích.