Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Hledáte skvělou zábavu pro děti? Což takhle programovatelná stavebnice Abilix Krypton

Datum přidání: 10. 4. 2020

V dnešní široké nabídce her a hraček není vůbec snadné vybrat takovou, kterou po rozbalení či pár pokusech o hraní děti odloží a už se k ní nevrátí. Jistě doma takové hračky/stavebnice taky máte a co si budeme povídat, jsou za ně zbytečně vyhozené peníze.

Pokud hledáte aktivitu, která bude zajímavá pro kluky a „chytne“ i technicky nadané holky, pořiďte jim stavebnici Abilix Krypton. Bude bavit nejen děti, ale i vás, dospělé.

Co vše si ze stavebnice postavíte?

Jak již bylo zmíněno, poskládat můžete 17 různých ovladatelných robotů. Jmenujme některé z nich, např. „motocykl“, „dítě s velkýma očima“, „duhový ventilátor“, „Krypton hrající na bubnech“, „papoušek“, „katapult“, „šťastná žába“…

Seznamte se! Programovatelná stavebnice Abilix Krypton 0

Děti většinou technika baví. Ať už jde o nejnovější telefony, počítačové hry, příslušenství, moderní aplikace a mnohé jiné, chtějí rozumět všemu, co je trendy. Vy jim můžete dopřát skvělou chytrou programovatelnou stavebnici Abilix Krypton 0, z níž jde sestavit až 17 různých robotických modelů. 

Abilix - Krypton 0

Abilix Krypton 0 je programovatelná stavebnice, která vám umožní vytvořit až 17 konstrukčně různorodých robotických modelů. Na sestrojení vašeho robota nemusíte být sami, stačí se řídit chytrým průvodcem v mobilní aplikaci. Programování stavebních úkonů nebylo nikdy zábavnější!

Stavebnice rozvíjí jemnou motoriku i logické myšlení

Stavenice doslova roste s dítětem. Menší děti si jen sestavují jednotlivé roboty podle návodu v aplikaci. Starší děti zadávají jednoduché příkazy pomocí intuitivní aplikace, kde se hrou učí, jak přemýšlí programátor. Potom přecházejí ke složitějším příkazům. Můžou si vymýšlet vlastní stavebnice a v aplikaci vytvářet jejich funkce. Možnosti jsou nevyčerpatelné, takže je možné vymýšlet stále složitější a zajímavější prvky.

Děti se učí hrou

Je skvělé, když se díky hračkám dítě bez povšimnutí učí. To platí i u stavebnice Abilix Krypton. Programování probíhá třemi programovacími jazyky: Abilix DRAG & DROP, Abilix SCRATCH a Abilix FLOW-CHART, což může děti posunout k programovacím jazykům jako např. C ++. Stavebnice ukáže dětem, jak může fungovat interakce mezi robotem a člověkem. Výkonný procesor umí velmi rychle zpracovat i obtížné operace, okamžitě reagovat na příkazy a provádět je. Děti se seznámí i s funkcemi senzorů. Nejenže zjistí, že senzory umožňují robotům zkoumat okolí a pak s ním komunikovat, ale také reagují na dotek a mohou se díky nim orientovat v prostoru.

Ovládání robotů umožňuje aplikace Abilix Krypton – Todays Future. Programování probíhá prostřednictvím Abilix Drag&Drop / SCRATCH / Abilix Flox-Chart. Součástí stavebnice jsou 4 senzory, řídicí jednotka typu D i LED displej / reproduktor. Sada obsahuje celkem 409 dílků.

Pusťte se do stavění. Šestistranné spojovací bloky lze kombinovat až ze šesti stran, což nabízí při stavění takřka neomezené možnosti. Od této moderní programovatelné stavebnice se nebudou moct odtrhnout vaše děti, ani vy.

Podobné články

Letní dobrodružství se stavebnicemi LEGO®

Prázdniny, ty opravdové a chtěné, jsou tu. Ať už se chystáte objevovat krásy Česka nebo vyrazíte na chatu, hodí se mít v záloze plán, jak zabavit děti na dlouhých cestách nebo v deštivých dnech. Využijte společně strávené chvíle ke hře... Celý článek

Tatínkové si hrají s Barbie. Společná hra s dcerou pomáhá budovat její sebevědomí

Svět plný úžasných možností, v němž každá malá holčička může sáhnout po hvězdách. Takový by měl být, a díky kampani Tatínkové si hrají s Barbie společnosti Mattel k němu máme o kousek blíž. Celý článek

Slunce, bodnutí hmyzem, ovoce – děti a alergie

Letní měsíce jsou spjaty nejen se zábavou, ale bohužel i s nepříjemnými zážitky, které naše děti mohou potkat na každém kroku. Nechtěné a život komplikující zkušenosti přináší alergické reakce na mnohé podněty. Celý článek

Komentáře