Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Hledáte skvělou zábavu pro děti? Což takhle programovatelná stavebnice Abilix Krypton

Datum přidání: 10. 4. 2020

V dnešní široké nabídce her a hraček není vůbec snadné vybrat takovou, kterou po rozbalení či pár pokusech o hraní děti odloží a už se k ní nevrátí. Jistě doma takové hračky/stavebnice taky máte a co si budeme povídat, jsou za ně zbytečně vyhozené peníze.

Pokud hledáte aktivitu, která bude zajímavá pro kluky a „chytne“ i technicky nadané holky, pořiďte jim stavebnici Abilix Krypton. Bude bavit nejen děti, ale i vás, dospělé.

Co vše si ze stavebnice postavíte?

Jak již bylo zmíněno, poskládat můžete 17 různých ovladatelných robotů. Jmenujme některé z nich, např. „motocykl“, „dítě s velkýma očima“, „duhový ventilátor“, „Krypton hrající na bubnech“, „papoušek“, „katapult“, „šťastná žába“…

Seznamte se! Programovatelná stavebnice Abilix Krypton 0

Děti většinou technika baví. Ať už jde o nejnovější telefony, počítačové hry, příslušenství, moderní aplikace a mnohé jiné, chtějí rozumět všemu, co je trendy. Vy jim můžete dopřát skvělou chytrou programovatelnou stavebnici Abilix Krypton 0, z níž jde sestavit až 17 různých robotických modelů. 

Abilix - Krypton 0

Abilix Krypton 0 je programovatelná stavebnice, která vám umožní vytvořit až 17 konstrukčně různorodých robotických modelů. Na sestrojení vašeho robota nemusíte být sami, stačí se řídit chytrým průvodcem v mobilní aplikaci. Programování stavebních úkonů nebylo nikdy zábavnější!

Stavebnice rozvíjí jemnou motoriku i logické myšlení

Stavenice doslova roste s dítětem. Menší děti si jen sestavují jednotlivé roboty podle návodu v aplikaci. Starší děti zadávají jednoduché příkazy pomocí intuitivní aplikace, kde se hrou učí, jak přemýšlí programátor. Potom přecházejí ke složitějším příkazům. Můžou si vymýšlet vlastní stavebnice a v aplikaci vytvářet jejich funkce. Možnosti jsou nevyčerpatelné, takže je možné vymýšlet stále složitější a zajímavější prvky.

Děti se učí hrou

Je skvělé, když se díky hračkám dítě bez povšimnutí učí. To platí i u stavebnice Abilix Krypton. Programování probíhá třemi programovacími jazyky: Abilix DRAG & DROP, Abilix SCRATCH a Abilix FLOW-CHART, což může děti posunout k programovacím jazykům jako např. C ++. Stavebnice ukáže dětem, jak může fungovat interakce mezi robotem a člověkem. Výkonný procesor umí velmi rychle zpracovat i obtížné operace, okamžitě reagovat na příkazy a provádět je. Děti se seznámí i s funkcemi senzorů. Nejenže zjistí, že senzory umožňují robotům zkoumat okolí a pak s ním komunikovat, ale také reagují na dotek a mohou se díky nim orientovat v prostoru.

Ovládání robotů umožňuje aplikace Abilix Krypton – Todays Future. Programování probíhá prostřednictvím Abilix Drag&Drop / SCRATCH / Abilix Flox-Chart. Součástí stavebnice jsou 4 senzory, řídicí jednotka typu D i LED displej / reproduktor. Sada obsahuje celkem 409 dílků.

Pusťte se do stavění. Šestistranné spojovací bloky lze kombinovat až ze šesti stran, což nabízí při stavění takřka neomezené možnosti. Od této moderní programovatelné stavebnice se nebudou moct odtrhnout vaše děti, ani vy.

Podobné články

Mgr. Eva Kolesová

Píše Mgr. Eva Kolesová

Jak rozpoznat opožděný vývoj řeči

V předchozích článcích na téma logopedie jsme se seznámili s různými vadami řeči. Dnes se budeme věnovat tématu opožděného vývoje řeči. Jedná se o velmi rozšířenou vadu řeči. Počet dětí s tímto problémem prudce narůstá. Proč je tomu tak? Celý článek

Boty na cvičení nebo do bazénu? Slipstop capáčky i pro školáčky

Školní rok je již v plném proudu a s ním začínají i různé kroužky, kam děti chodí, aby na chvíli odložily tablety a jiné technické vymoženosti. Gymnastika, judo, plavání, … Na vše je třeba výbava, legíny, plavky, dres a boty. Celý článek

DIY domácí sliz

Návodů na tuto hmotu je na internetu opravdu hodně. Vyzkoušeli jsme 3 možné postupy výroby slizu. Jeden je s jedlou sodou, na druhý je třeba tekutý škrob a třetí je s boraxem. Proč se do toho pustit? Fajn zábava pro děti a hra s ním příjemně uklidňuje. Celý článek

Komentáře