Jak s dětmi a jak s muži, aby Vám nosili květiny?

Datum přidání: 5. 10. 2016

Píše Bc. Lucie Šarešová

Krásné a fungující vztahy v rodině, kdo by je nechtěl mít? Ale jak na to v dnešním poblázněném světě? Ať už na mateřské či s malými dětmi v práci, je to jízda. Nakoupit, uklidit, vyprat, uvařit, postarat se o děti, postarat se o muže a ještě k tomu, abychom dobře vypadaly, milé ženy…

 

Zvládnout to v klidu, v pohodě, bez stresu a ideálně s tím, aby se ti naši miláčci nevztekali, neodmlouvali a dalo se s nimi alespoň trošku domluvit. Počkat, o kterých miláčcích je řeč?

 

Ano, o obou – o dětech i o mužích.

 

Všichni mí tři kluci mi dnes nosí květiny. Že mám štěstí? Ano, ale na tom štěstí jsem dlouho pracovala a stále pracuji. Většina žen se ptá: „Co přesně mám dělat a hlavně jak začít?“

 

V první radě je potřeba začít u sebe. Ano. Je potřeba dát sebe na první místo a pracovat na své spokojenosti. Je potřeba mít se ráda. Najít si čas sama pro sebe. A díky tomu všemu mít energii, kterou můžeme věnovat muži i dětem.

 

Představme si klasickou rodinu – mámu, tátu a dvě děti, co udělat proto, aby nám to v rodině fungovalo, aby rodinná atmosféra byla příjemná, bez hádek, křiku, napomínání, zákazů a testů? Nejprve musíme zajistit, aby maminka byla šťastná, sebevědomá a optimistická. Maminka, která je plná energie a dobré nálady. Maminka, která s přehledem řeší každodenní situace, ty příjemné i ty nepříjemné.

 

Ano, život je jízda! Tak si ji užívejte. A milujte se ve svých rodinách, vždyť kolik lidí na světě tuto možnost má?

 

Na workshopech Happy Mothers Vás provedeme 11 tématy – 11 kroky, které Vám zajistí fungující vztahy v rodině.

 

  • Naučíme Vás konkrétní fungující koučovací metody, které můžete okamžitě začít používat.
  • Pomůžeme Vám nastavit vlastní vnitřní hranice – vytvoříte si vlastní domek a to, co doma chcete mít, přivítáte a to ostatní vyhodíte z okna ven.
  • Zjistíte, jak je důležité být se svými dětmi a se svým mužem na jedné lodi. A ještě mnohem více.


Happy Mothers – www.happymothers.cz – pomáháme ženám budovat krásné a fungující vztahy v rodině.

 

Zakladatelky konceptu Happy Mothers a Miluj svého muže

Zakladatelky konceptu Happy Mothers a Miluj svého muže


Bc. Lucie Šarešová


Jmenuji se Lucie Šarešová a pomáhám maminkám a dětem, aby spolu měly krásný vztah.


Mám doma dva úžasné kluky – Olivera a Tobiase. Oni mě přivedli na myšlenku založit koncept Happy Mothers. Dávali mi totiž pěkně zabrat, hádky, křik a bitky byly na denním pořádku a já věděla, že to musím změnit. Tak jsem to prostě udělala. Nestalo se to ale ze dne na den. Byl to proces, vlastně stále to proces je.


Uvědomila jsem si, že musím změnit nejprve sama sebe a svoje vnímání dětí. Nejdůležitější je komunikace – slova, činy a skutky, které každý den děláme, které u nás děti vidí a napodobují. Chovejme se k dětem tak, jak chceme, aby se chovaly ony k nám. A bude nám všem spolu dobře.

 

                                                                 ————————————————–


Jsem osobní konzultantka žen a matek, praxe v oboru komunikace, marketing 18 let, absolventka VŠ ekonomie a managementu v Praze.


Zakladatelka konceptu Happy Mothers, ve kterém pomáhá ženám najít roli matky a správný způsob komunikace s dětmi a budovat kvalitní vztahy v rodině.


Projekty zaměřené na ženy: La Shase s.r.o. – majitelka agentury na zážitky pro dospělé i děti (2012 – 2014), Porodnice.cz – konzultantka jednoho z nejznámějších portálu pro rodiče (2010 – 2011).


Jobs.cz, Prace.cz (2006 – 2009) – marketingové projekty v oblasti uplatnění na trhu práce, expertní poradenství pro matky při návratu do práce po rodičovské dovolené.


Mgr. Jana Vanišová


Jmenuji se Jana Vanišová a učím ženy, jak milovat své muže.


Lidé se mě často ptají, jak to dělám, že máme s mužem tak úžasný vztah. Co odpovídám?


Chvalte svého muže, pečujte o něj, vařte jídlo s láskou, líbejte se na uvítanou a rozloučenou, milujte…. muži mají za poslání řídit celý svět, banky, technologické firmy, politiku a žena má za úkol podporovat a milovat svého muže a své děti. Ano, je to žena, která tvoří atmosféru a vztahy v rodině.


                                                                     ————————————————–


Spoluvytvářím koncept Happy Mothers s tématem rozvoje vztahu mezi mužem a ženou „Miluj svého muže“.


Jsem osobní konzultantka, vystudovaná publicistka, personalistka a andragožka věnující se vzdělávání dospělých formou mentoringu a koučinku.


Mám praxi 15 let v oblasti komunikace a marketingu v soukromé i státní sféře (Cetelem, LMC – Jobs.cz, Prace.cz, Úřad městské části).


Zakladatelka konceptu Miluj svého muže, ve kterém pomáhá ženám najít správný způsob komunikace s mužem a nastavit fungující vztahy v rodině.

Podobné články

Píše Tereza Bečková

Rodičovský příspěvek 2019. Můžeme se těšit na zvýšení?

Výše rodičovského příspěvku se šest let v řadě nezměnila a čítala pouhých 220 tisíc korun. Mohou se rodiče od příštího roku těšit z jeho navýšení? A jak je tomu v případě narození dvojčat a vícerčat? Přinášíme vám rady, jak a kde si o rodičovský příspěvek Celý článek

Dovednosti předškoláka aneb bude dostatečně připravený na školu

Určitě máte i vy ve svém okolí dítě, které ještě před nástupem do první třídy umělo číst. Možná jste jako jiní rodiče při pohledu na něj přemýšlela, jestli by i ten váš předškolák neměl na dovednosti zapracovat. Co všechno je dobré při nástupu do školy ovládat Celý článek

Zuzana Bičíková

Píše Zuzana Bičíková

Fit po porodu. Cviky podporující redukci břišní diastázy

Dech a dechové cvičení, podporující redukci břišní diastázy, opětovnou funkčnost břišních svalů a správnou aktivaci pánevního dna. Dnes vám představíme 9 cviků, které vaše tělo dostanou opět do formy po porodu. Celý článek

Komentáře