Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Jakou zdravou svačinku vzít pro děti na výlet a co dalšího by nemělo chybět

Datum přidání: 10. 3. 2020

Nakrájet jablíčko, banán, připravit mandarinku, meloun, papriku, okurku… výčet by byl velký, co vše můžeme dětem vzít jako svačinku. Ale kam s tím, aby se z ovoce nebo zeleniny nestala kaše? Ano, svačinové krabičky jsou vhodnou variantou, jen nejsou úplně skladné, a ne vždy máme hodně místa.
 
Zvolte kapsičky, ale ne ledajaké.
 
Představujeme TOP mezi svými kapsičky zn. Good Gout. V jednoduchosti je síla! Heslo těchto kapsiček.

Co znamená: V jednoduchosti je krása?

Aby bylo jídlo pro děti a jejich chuťové pohárky co nejlépe čitelné, obsahují ovocné kapsičky obsahují 99,9% složky konkrétního ovoce a 0,1% citronové nebo limetkové šťávy, která je přírodním konzervantem. Z tohoto důvodu je chuť každého ovoce nezaměnitelná. Děti tak lépe poznají, jak chutná mango, švestky, ananas, hrušky... Díky tomu vynikne vlastní dokonalá chuť hlavní použité sladké nebo slané ingredience. To všechno samozřejmě v bio kvalitě.

Hlavní složku jemně doplňuje jen několik dalších ingrediencí. Šéfkuchaři vyladili recepty tak, aby chuť ovoce a zeleniny co nejlépe vynikla. Přidáním klementinkové šťávy, sladké máty nebo trošky jalovce, vykouzlili originální receptury.

Kdo jsou kuchaři zn. Good Gout?

Talentovaní kuchaři, včetně těch, kteří se mohou pyšnit michelinskými hvězdami. Ti spolu a s dalšími vytváří zdravá a chutná jídla.

O produkty Good Gout se už pět let stará tým z oddělení výživy Pasteurova institutu ve francouzském Lille, vedený doktorem Jeanem-Michelem Lecerfem, endokrinologem a odborníkem na výživu. Ten naše kuchaře zásobuje cennými radami a předává jim nejnovější odborné vědecké poznatky.

Masozeleninové pokrmy a sušenky

  • Masovozeleninové recepty - jednoduchost receptu a 100% BIO suroviny. Všechny recepty vznikají ve spolupráci s Michelem Reutenauerem, který je majitelem a šéfkuchařem michelinské restaurace Carré des Sens. Na výrobě všech pokrmů je úzká spolupráce s pediatry z oddělení výživy Pasteurova institutu ve francouzském Lille.
  • Do receptů nejsou přidávány brambory, aby vytvořily hodně množství za málo peněz. Zn. Good Gout lpí na kvalitě a využívá prémiové suroviny, jako např. batáty.
  • U všech ovocných sušenek se vždy jako dochucovadlo používá šťáva z konkrétního ovoce. Žádné barviva ani cukry.

Jaké další nezbytnosti jsou třeba na výlet s dětmi?

Svačinu a vše ostatní uložíme do vhodného batohu nebo tašky, tady už záleží, zda půjdete s dětmi do města nebo přírody.

Dále pak přibalte dostatek pití, pláštěnku, náhradní oblečení (při celodenní túře na horách i náhradní obuv), vlhčené ubrousky pro případné zmrzlinové nebo jiné nehody, papírové kapesníky, kosmetiku – ochranný krém, jelení lůj, lékárničku (dezinfekci, náplast, sprej proti klíšťatům a komárům, mast na štípance, prášek na alergii). Možná oblíbenou hračku :o)

Snad jsme na nic základního nezapomněli nebo balíte ještě něco důležitého?

Podobné články

Kvalitní a hravé dětské oblečení boboli. Zamilují si ho vaše děti i vy

Hravé dětské kolekce plné barev a kvalitních materiálů, to je španělská značka boboli. Na trh byla uvedena v roce 1984. Stále se vyvíjí a roste, proto, aby našim dětem přinášela kreativní, stylové a pohodlné oblečení, které jen tak neomrzí. Celý článek

6 rad, jak dítě naučit na vlastní postýlku

Situace, kdy se dítě v noci stěhuje do postele rodičů, je velmi častá. Dítě má totiž přirozenou touhu usínat u matky od narození, protože i ve spánku cítí matčin dech, teplo, má blízko zdroj potravy a tak se dostavuje pocit bezpečí. Celý článek

Ujíždí vám nervy? Poradíme vám, jak mluvit s dětmi bez zbytečného křiku

Není snad rodič, kterému by někdy neujeli nervy, když se jejich děti vztekají. Jenže potom se dostáváte do kolotoče, kdy vaše dítě křičí a vy křičíte na něj, aby se uklidnilo. Jak tedy předcházet zbytečnému křiku? Celý článek

Komentáře