Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Kvalitní autosedačka pro děti s hmotností od 9 kilogramů? KINDERKRAFT ONETO3

Datum přidání: 4. 10. 2020

Bezpečnost je při cestování v autě tou největší prioritou, kterou jako rodiče očekáváme. Aby tomu tak bylo, je důležité usazovat je do autosedačky, která je jim přímo určena. Stěžejní je váha „robátka“, od které se velikost a uzpůsobení autosedačky odvíjí.

Spolehněte se na značku KinderKraft

Možná už jste o této světoznámé značce slyšeli. Z její dílny u nás najdete mnoho druhů zboží, které je určeno už pro ty nejmenší děti. K jejím přednostem patří kvalita, důmyslné řešení podstatných věcí i maličkostí, neustálé inovace, smysl pro hezký design a co vás určitě potěší, je i cenová dostupnost. Toto vše platí i pro autosedačku KinderKraft ONETO3.

Jde o model, který je určen pro děti s hmotností od 9 do 36 kg, tedy skupinu ECE: I / II / III. Aby bylo dítko dokonale zafixováno, je v autosedačce umístěn 5-ti bodový bezpečnostní pás. Samozřejmostí je systém boční ochrany a dnes již velmi častý ISOFIX, který vám usnadní manipulaci, potřebujete-li ji často přemisťovat z auta do auta. Přenese ji i drobná maminka, váží cca 12 kg. Autosedačka se pyšní technologií Top Tether. Celá konstrukce je pevná a robustní.

ONETO 3 úspěšně prošel testy ADAC

Bezpečnost a kvalitu autosedačky potvrzují výsledky nejnovějších (2020), specializovaných testů provedených renomovanými instituty. ONETO 3 úspěšně prošel testy ADAC, které jsou o 50% náročnější a přísnější než norma R4404, jak rovněž testy Stiftung Warentest a ÖAMTC, které se vyznačují stejnou důkladností a přesností. Hodnoceny byly následující prvky: bezpečnost, používání, ergonomie, škodlivé látky, čištění.

Při nehodách je ať už chceme, nebo ne, ohrožena hlavička a krční páteř. Tento model má vysokou a silnou opěrku hlavy, jíž lze nastavit do 10 poloh, díky čemuž je dbáno na skvělou ochranu krční páteře dítka. Dokonalou montáž zajišťuje systém ISOFIX, který je doplněn o horní pásek.

Každý, kdo cestuje s dětmi ví, jak snadné je autosedačku ušpinit. Tento typ má odnímatelné a omyvatelné polstrování sedadla, což vám čištění velmi usnadní. Zároveň je použitý potahový materiál odolný vůči oděru. Sedačka má zesílené sedadlo a polstrování v bederní oblasti.

Důležité pevné upevnění dětí

Aby autosedačka fungovala spolehlivě, jak má, je důležité, aby pásy nebyly po zapnutí děťátka volné, neprovléklo jimi ručku a „nevysvléklo“ si je. Jestliže je vaše dítko menší, i když již sedí, mělo by jezdit v autosedačce „vajíčku“ pro děti do devíti kilogramů. Důležité je také po čas zimních měsíců, kdy nosíme bundy, dítka do autosedaček z bund vysvlékat. Při nárazu by totiž pásy nefungovaly, jak mají, a trup dítka by se mohl částečně nebo zcela z pásů vyvléct.

Hledáte-li autosedačku, u níž si budete jisti spolehlivostí a získáte skvělý poměr ceny a kvality, KinderKraft je určitě výbornou volbou. 

Podobné články

Spojte hru a zábavu s učením. LEGO® DUPLO® je skvělou pomůckou

Drtivá většina dětí si od nejmenšího věku ráda skládá kostičky a staví z nich nejrůznější výtvory. Vy jim můžete nabídnout ke hře kostičky, které lze nejen skládat, tvořit z nich komíny, „nakládat“ vagonky vláčků nebo stavět výtvory plné fantazie. Celý článek

Pásový opar u dětí. Vznik a léčba v kostce

Ačkoliv se v posledních dnech všude skloňuje především téma šíření koronaviru, ostatní onemocnění ze světa nevymizela. Mít se na pozoru je potřeba nejen u dospělých, ale samozřejmě i u dětí, které jsou velmi náchylné k virovým nemocem různého typu. Celý článek

Čeká vás party nebo oslava? Nesmí vám chybět dokonalá hra

Určitě už jste byli na party, na níž přišla na řadu nějaká ta hra, a tak bylo o zábavu postaráno. Jestliže máte výbornou hru, skvělá zábava se vám zaručeně nevyhne. Celý článek

Komentáře