Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Muse přenosné rádio s CD přehrávačem

Datum přidání: 11. 12. 2019

Píše Jana Blog Zrzky

Dlouho jsem o něm mluvila a konečně jsem ho pořídila. Tím, že doma rádi posloucháme hudbu i audioknihy, přeme se o rodinný CD/USB přehrávač v obýváku. Chtěla jsem do pokoje dětský design, přitom ale nadčasový, rádio, CD přehrávač i USB vstup.

Nakonec se mi nejvíc líbil modrý přenosný přehrávač značky Muse. Je krásný a zdá se být kvalitní. Navíc má přídavný mikrofon pro možnost karaoke.

Asi vám nemusím povídat, jaký tato šílenost měla úspěch. Kuba zpíval hodiny v kuse. Děti si teď při hraní často poslouchají hudební cédéčka, občas před spaním poslouchají audio pohádku. U nás jede skoro každý den, hudební kulisa při společném hraní, audiopohádka při dlouhém usínání. Přehrávač MUSE s mikrofonem a funkcí karaoke je navíc tak moc hezký.

Muse M-29KB, tyrkysová

Poměrně malý kvádřík dobře sedne na každou poličku a nezabere zbytečně moc cenného prostoru. Prostor je totiž v každém dětském pokoji nedostatkovým zbožím. Nemá dálkové ovládání, takže se celý přístroj ovládá pomocí pár tlačítek na předním panelu, moje děti zvládají zatím základy. Spíš obsluhuju já. Přehrávač má malý LED displej. Vstup pro USB je také vepředu, mohl by snad lehce kazit vizáž, kdyby člověk použil velký USB disk.

Používáme jej tři měsíce a jsme velice spokojení. Jede u nás denně, zvuk je čistý, ovládání jednoduché. Teď u nás frčí koledy ve velkém, mám doma dva roztomilé zpěváčky a jednoho zběsilého tanečníka.

Děti jsou navíc nadšené z funkce karaoke a malého mikrofonu, který je součástí. Prvních pár dní to valilo furt. Kdyby zpívali, tak dobrý, jenže samozřejmě je to lákalo a vydávali spíš různé skřeky, čehož se bál Matěj. A já.

Jediné, co mi trochu vadí (vzhledem k uživatelské přívětivosti hlavně vůči dětem), že tlačítko on/off je stejné jako tlačítko, kterým se mění zdroj přehrávání - CD/USB/rádio. To bych oddělila. A taky nemá výstup na sluchátka, který já ale u rádia tohoto typu nepotřebuju. Pokud chtějí nerušeně poslouchat něco sami, mají k dispozici Albi tužky s nahranými zvukovými stopami.

Podobné články

Little B

Píše Little B

Video: výbavička do postýlky pro miminko

Jukněte na krátký sestřih videa od Little B, kde vám ukáže sladce vybavenou postýlku pro holčičku. Nechte se inspirovat, třeba ještě něco pořídíte i pro svá zlatíčka. Celý článek

kakaová Vafle

Píše kakaová Vafle

Albi Kouzelné čtení a elektronická tužka

Minulý rok Vilíka začaly bavit Staré pověsti české, ale nic, co by mu mohlo rozšířit zájem (krom samotné knihy) jsem nenašla, právě krom jednoho dílu Kouzelného čtení. Celý článek

Jak vybrat dětskou autosedačku? Jen správná autosedačka bude bezpečná

Obecně platí, že se při výběru autosedačky nevyplatí šetřit, jde o ochranu vašeho dítěte. Už z porodnice jeďte bezpečně s autosedačkou. Mít autosedačku nám „velí“ zákon, ale především zdravý rozum a láska k dětem. Celý článek

Komentáře