Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Nádobí pro nejmenší. Bambusová miska a talířek zn. Lässig

Datum přidání: 31. 7. 2019
Jana Blog Zrzky

Píše Jana Blog Zrzky

S prvními příkrmy nastává čas na nákup dětského nádobí. Nabídka na trhu je pestrá. Tam, kde to jde, se snažím plast nahradit nějakým přírodním materiálem. Matěj dostal sadu mísy a talíře s velrybou německé značky Lässig.

Sada je vyrobena z bambusu a kukuřice, je bez barviv, těžkých kovů a jiných chemikálií. Použitelné v myčce, ale ne v mikrovlnce. Designová nádhera s decentními vzory, kterou malé dítě nerozbije.

Raw bambus a kukuřice

Nádobí je ekologické a tím pádem šetrné k přírodě a navíc s krásnými motivy si je vaše dítka hned oblíbí. Neobsahuje těžké kovy, barviva ani chemické látky. Zdravá a elegantní alternativa k plastovým miskám. Perfektně se hodí pro děti od 12 měsíců a více.

Bamboo je možné umývat v myčce na nádobí, stejně tak jako další nabízené bambusové nádobí Lässig, vyrobeného z vysoce kvalitního přírodního materiálu Raw bambusu a kukuřice včetně malého množství pojivého materiálu melaminu.

Musím zmínit dvě vychytávky, které oceníte hlavně během cestování, ale i v kočárku, na hřišti, na výletě... Termosky na jídlo Skip Hop měly už Klára s Jakubem, pořizovala jsem před naším velkým roadtripem po Balkáně. Je to nesmírně šikovná věc, udrží jídlo teplé několik hodin, neprotéká, velikost tak akorát na slušnou dětskou porci. Teď termosky využívám na Matějovy příkrmy. Když někam jdeme, ráno jídlo uvařím, horké zavřu do termosky a mám jistotu, že bude mít oběd teplý.

Svačinkový hrneček

Druhá bezva věc je tento nevysypatelný svačinový boxík na drobné občerstvení - křupky, sušenky, kousky ovoce nebo zeleniny. Díky speciální silikonové membráně se jídlo nevysype, dítě musí strčit prstíky dovnitř, aby si vytáhlo, co potřebuje.

Podobné články

Internet je síť plná zábavy a informací, ale také toho zlého aneb bezpečnost dětí na internetu

V dnešní době jsou naše děti čím dál tím více na síti. Již od nejmladšího věku používají mobilní telefony s internetem, počítače, tablety nebo herní konzole. Ale jsou při jejich používání v bezpečí? Celý článek

Spála u dětí: Začíná jako angína, vyrážka se objeví až později

Zima je rizikovým obdobím spály. Mezi nejohroženější skupinu patří děti mezi druhým a dvanáctým rokem. Jaké jsou její projevy a jaká je léčba? Věděli jste, že spálu můžete prodělat i několikrát během života? Celý článek

Poznejte sílu Nienhuis pomůcek aneb ruku v ruce s Montessori

Také patříte k rodičům, kteří se snaží dětem kupovat hračky, které je nenásilně učí, trénují jejich trpělivost, zlepšují logické myšlení? Ale také přivedou malé zvědavky k poznání, že je potřeba se o hračky starat, zacházet s nimi šetrně…? Celý článek

Komentáře