Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Nádobí pro nejmenší. Bambusová miska a talířek zn. Lässig

Datum přidání: 31. 7. 2019
Jana Blog Zrzky

Píše Jana Blog Zrzky

S prvními příkrmy nastává čas na nákup dětského nádobí. Nabídka na trhu je pestrá. Tam, kde to jde, se snažím plast nahradit nějakým přírodním materiálem. Matěj dostal sadu mísy a talíře s velrybou německé značky Lässig.

Sada je vyrobena z bambusu a kukuřice, je bez barviv, těžkých kovů a jiných chemikálií. Použitelné v myčce, ale ne v mikrovlnce. Designová nádhera s decentními vzory, kterou malé dítě nerozbije.

Raw bambus a kukuřice

Nádobí je ekologické a tím pádem šetrné k přírodě a navíc s krásnými motivy si je vaše dítka hned oblíbí. Neobsahuje těžké kovy, barviva ani chemické látky. Zdravá a elegantní alternativa k plastovým miskám. Perfektně se hodí pro děti od 12 měsíců a více.

Bamboo je možné umývat v myčce na nádobí, stejně tak jako další nabízené bambusové nádobí Lässig, vyrobeného z vysoce kvalitního přírodního materiálu Raw bambusu a kukuřice včetně malého množství pojivého materiálu melaminu.

Musím zmínit dvě vychytávky, které oceníte hlavně během cestování, ale i v kočárku, na hřišti, na výletě... Termosky na jídlo Skip Hop měly už Klára s Jakubem, pořizovala jsem před naším velkým roadtripem po Balkáně. Je to nesmírně šikovná věc, udrží jídlo teplé několik hodin, neprotéká, velikost tak akorát na slušnou dětskou porci. Teď termosky využívám na Matějovy příkrmy. Když někam jdeme, ráno jídlo uvařím, horké zavřu do termosky a mám jistotu, že bude mít oběd teplý.

Svačinkový hrneček

Druhá bezva věc je tento nevysypatelný svačinový boxík na drobné občerstvení - křupky, sušenky, kousky ovoce nebo zeleniny. Díky speciální silikonové membráně se jídlo nevysype, dítě musí strčit prstíky dovnitř, aby si vytáhlo, co potřebuje.

Podobné články

Zima a děti: Jak vybavit kojence, batole nebo školáka do zimy?

Letošní zima je zatím velmi mírná, ale to neznamená, že ještě nedá o sobě vědět. Je proto dobré být připraven. Víte, jak obléknout novorozence do zimy a jaké vybavení na zimní radovánky pořídit školákům? Poradíme vám. Celý článek

Zápisy do prvních tříd 2020: Vše, co potřebujete vědět

Máte doma předškoláka, který se letos chystá k zápisu? V tom případě se vám bude hodit náš stručný přehled, ve kterém se dozvíte, kdy se zápisy konají, co budete s sebou potřebovat, co by mělo dítě před nástupem umět a co dělat, Celý článek

Zázračné doteky. Masírování miminka jako krásný rituál

Na bolest bříška, ale také jako příjemný rituál před spaním. Naučte se masírovat miminko a užívejte si vzájemné chvíle. I to sebeneklidnější miminko se při masáži uklidní, jemné doteky ho potěší Celý článek

Komentáře