Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Nádobí pro nejmenší. Bambusová miska a talířek zn. Lässig

Datum přidání: 31. 7. 2019
Jana Blog Zrzky

Píše Jana Blog Zrzky

S prvními příkrmy nastává čas na nákup dětského nádobí. Nabídka na trhu je pestrá. Tam, kde to jde, se snažím plast nahradit nějakým přírodním materiálem. Matěj dostal sadu mísy a talíře s velrybou německé značky Lässig.

Sada je vyrobena z bambusu a kukuřice, je bez barviv, těžkých kovů a jiných chemikálií. Použitelné v myčce, ale ne v mikrovlnce. Designová nádhera s decentními vzory, kterou malé dítě nerozbije.

Raw bambus a kukuřice

Nádobí je ekologické a tím pádem šetrné k přírodě a navíc s krásnými motivy si je vaše dítka hned oblíbí. Neobsahuje těžké kovy, barviva ani chemické látky. Zdravá a elegantní alternativa k plastovým miskám. Perfektně se hodí pro děti od 12 měsíců a více.

Bamboo je možné umývat v myčce na nádobí, stejně tak jako další nabízené bambusové nádobí Lässig, vyrobeného z vysoce kvalitního přírodního materiálu Raw bambusu a kukuřice včetně malého množství pojivého materiálu melaminu.

Musím zmínit dvě vychytávky, které oceníte hlavně během cestování, ale i v kočárku, na hřišti, na výletě... Termosky na jídlo Skip Hop měly už Klára s Jakubem, pořizovala jsem před naším velkým roadtripem po Balkáně. Je to nesmírně šikovná věc, udrží jídlo teplé několik hodin, neprotéká, velikost tak akorát na slušnou dětskou porci. Teď termosky využívám na Matějovy příkrmy. Když někam jdeme, ráno jídlo uvařím, horké zavřu do termosky a mám jistotu, že bude mít oběd teplý.

Svačinkový hrneček

Druhá bezva věc je tento nevysypatelný svačinový boxík na drobné občerstvení - křupky, sušenky, kousky ovoce nebo zeleniny. Díky speciální silikonové membráně se jídlo nevysype, dítě musí strčit prstíky dovnitř, aby si vytáhlo, co potřebuje.

Podobné články

Letní dobrodružství se stavebnicemi LEGO®

Prázdniny, ty opravdové a chtěné, jsou tu. Ať už se chystáte objevovat krásy Česka nebo vyrazíte na chatu, hodí se mít v záloze plán, jak zabavit děti na dlouhých cestách nebo v deštivých dnech. Využijte společně strávené chvíle ke hře... Celý článek

Tatínkové si hrají s Barbie. Společná hra s dcerou pomáhá budovat její sebevědomí

Svět plný úžasných možností, v němž každá malá holčička může sáhnout po hvězdách. Takový by měl být, a díky kampani Tatínkové si hrají s Barbie společnosti Mattel k němu máme o kousek blíž. Celý článek

Slunce, bodnutí hmyzem, ovoce – děti a alergie

Letní měsíce jsou spjaty nejen se zábavou, ale bohužel i s nepříjemnými zážitky, které naše děti mohou potkat na každém kroku. Nechtěné a život komplikující zkušenosti přináší alergické reakce na mnohé podněty. Celý článek

Komentáře