Objevte nové Pampers Premium Care: tu nejjemnější péči pro vaše miminko

Datum přidání: 31. 3. 2019

Jste to vy, komu vaše dětátko od začátku důvěřuje nejvíc. Dejte mu proto plenku, které můžete důvěřovat nejvíc vy – nové Pampers Premium Care jsou doposud nejhebčí plenky od Pampers pro až 12 hodin sucha, aby se vaše miminko cítilo v bezpečí a pohodlí.

Pohyb jedině v pohodlí

Když se děťátko začne více pohybovat a batolit, je čas na plenkové kalhotky Pampers Premium Pants. Každý den pro vaše miminko představuje příležitost získávat nové zkušenosti a objevovat svět kolem sebe. Cítit se ve své plence v suchu a pohodí je pro dítě klíčové, protože čím méně plenku vnímá, tím více se může soustředit na poznávání nových věcí a objevování okolního prostředí.

Doporučuje Česká pediatrická společnost

Pampers Premium Care přináší doposud nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers, kterou doporučuje i Česká pediatrická společnost – unikátní absorpční vrstva poskytuje hedvábně jemný dotek a zároveň účinně odvádí vlhkost a nepořádek. Přední část plenky je anatomicky tvarována tak, aby nedráždila citlivou pokožku v okolí dětského pupíku, a oblíbený indikátor vlhkosti upozorní na potřebu výměny plenky.

Doporučuje Česká pediatrická společnost

Plenkové kalhotky Pampers Premium Pants přináší nejjemnější dotek s dětskou pokožkou a až 12 hodin sucha od Pampers. Hebký pružný pas umožní přizpůsobení tvaru plenky pohybu dítěte, takže plenky pohodlně padnou a pomáhají předcházet přetečení. Materiál je hebký jako bavlna a prodyšný, díky němu může pokožka miminka i pod plenkou dýchat. 

Pohodlí i pro rodiče

Provedení ve formě plenkových kalhotek navíc umožňuje pohodlnou výměnu pro dítě i rodiče – snadno se oblékají a při výměně je stačí jednoduše roztrhnout na bocích.

Podobné články

Vojtova metoda: Zvládněte to i bez slziček

Možná jste o Vojtově metodě slyšeli již dříve, nebo poprvé v ordinaci dětského lékaře, který vašemu dítěti právě napsal žádanku na fyzioterapii. Hlavně nepropadejte panice, účinnost tohoto cvičení je totiž nesporné. Celý článek

Video: Dvojčata nebo děti blízko od sebe: Máte čas si vypít kafe?

Sotva jste porodila a už jste znovu těhotná? Nebo jste se těšila na první dítě a zjistila jste, že se budete radovat hned dvakrát a čekáte dvojčata? Co je snazší – mít dvojčata nebo děti blízko u sebe? A jak jejich výchovu zvládnout, a přitom mít čas si v klid Celý článek

Pupečník, pupeční pahýl a pupík miminka. Jak se o něj starat, kdy vyhledat lékaře

Pupečník představuje komunikaci mezi matkou a dítětem. Jeho prostřednictvím dostává dítě od matky veškeré potřebné látky a živiny a zároveň matce předává látky, které nepotřebuje. Celý článek

Komentáře