Objevte nové Pampers Premium Care: tu nejjemnější péči pro vaše miminko

Datum přidání: 31. 3. 2019

Jste to vy, komu vaše dětátko od začátku důvěřuje nejvíc. Dejte mu proto plenku, které můžete důvěřovat nejvíc vy – nové Pampers Premium Care jsou doposud nejhebčí plenky od Pampers pro až 12 hodin sucha, aby se vaše miminko cítilo v bezpečí a pohodlí.

Pohyb jedině v pohodlí

Když se děťátko začne více pohybovat a batolit, je čas na plenkové kalhotky Pampers Premium Pants. Každý den pro vaše miminko představuje příležitost získávat nové zkušenosti a objevovat svět kolem sebe. Cítit se ve své plence v suchu a pohodí je pro dítě klíčové, protože čím méně plenku vnímá, tím více se může soustředit na poznávání nových věcí a objevování okolního prostředí.

Doporučuje Česká pediatrická společnost

Pampers Premium Care přináší doposud nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers, kterou doporučuje i Česká pediatrická společnost – unikátní absorpční vrstva poskytuje hedvábně jemný dotek a zároveň účinně odvádí vlhkost a nepořádek. Přední část plenky je anatomicky tvarována tak, aby nedráždila citlivou pokožku v okolí dětského pupíku, a oblíbený indikátor vlhkosti upozorní na potřebu výměny plenky.

Doporučuje Česká pediatrická společnost

Plenkové kalhotky Pampers Premium Pants přináší nejjemnější dotek s dětskou pokožkou a až 12 hodin sucha od Pampers. Hebký pružný pas umožní přizpůsobení tvaru plenky pohybu dítěte, takže plenky pohodlně padnou a pomáhají předcházet přetečení. Materiál je hebký jako bavlna a prodyšný, díky němu může pokožka miminka i pod plenkou dýchat. 

Pohodlí i pro rodiče

Provedení ve formě plenkových kalhotek navíc umožňuje pohodlnou výměnu pro dítě i rodiče – snadno se oblékají a při výměně je stačí jednoduše roztrhnout na bocích.

Podobné články

Kočárek pro panenky by měla mít každá holčička

Vzpomínáte na časy, kdy jste byla malá, měla kočárek se svou oblíbenou panenkou a byla pyšnou maminkou? A pokud ne, určitě jste měla kamarádku, která kočárek měla a ráda jste si u ní hrávala, abyste si mohla tu a tam na tuhle báječnou roli zahrát. Celý článek

Tady jsem šéf já! Jak na sourozeneckou rivalitu?

Ať už máte doma dvě, tři nebo pět dětí, určitě mi dáte za pravdu, že každé z nich je jiné. Přestože si můžou být fyzicky velmi podobní, povahově jsou diametrálně odlišní. Čím to je, že je každé z „jiného těsta“, když mají stejnou výchovu? Celý článek

Maminka má pipinku a tatínek pindíka aneb nahota v rodině u malých dětí

Chodíte před svými dětmi předškolního věku doma nazí nebo naopak si nedokáže představit, že by vás vaše dítě vidělo v rouše Evině a Adamově? A jak s malými dětmi mluvit o rozdílech mezi pohlavím? A je to vůbec potřeba? Celý článek

Komentáře