Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Objevte nové Pampers Premium Care: tu nejjemnější péči pro vaše miminko

Datum přidání: 31. 3. 2019

Jste to vy, komu vaše dětátko od začátku důvěřuje nejvíc. Dejte mu proto plenku, které můžete důvěřovat nejvíc vy – nové Pampers Premium Care jsou doposud nejhebčí plenky od Pampers pro až 12 hodin sucha, aby se vaše miminko cítilo v bezpečí a pohodlí.

Pohyb jedině v pohodlí

Když se děťátko začne více pohybovat a batolit, je čas na plenkové kalhotky Pampers Premium Pants. Každý den pro vaše miminko představuje příležitost získávat nové zkušenosti a objevovat svět kolem sebe. Cítit se ve své plence v suchu a pohodí je pro dítě klíčové, protože čím méně plenku vnímá, tím více se může soustředit na poznávání nových věcí a objevování okolního prostředí.

Doporučuje Česká pediatrická společnost

Pampers Premium Care přináší doposud nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers, kterou doporučuje i Česká pediatrická společnost – unikátní absorpční vrstva poskytuje hedvábně jemný dotek a zároveň účinně odvádí vlhkost a nepořádek. Přední část plenky je anatomicky tvarována tak, aby nedráždila citlivou pokožku v okolí dětského pupíku, a oblíbený indikátor vlhkosti upozorní na potřebu výměny plenky.

Doporučuje Česká pediatrická společnost

Plenkové kalhotky Pampers Premium Pants přináší nejjemnější dotek s dětskou pokožkou a až 12 hodin sucha od Pampers. Hebký pružný pas umožní přizpůsobení tvaru plenky pohybu dítěte, takže plenky pohodlně padnou a pomáhají předcházet přetečení. Materiál je hebký jako bavlna a prodyšný, díky němu může pokožka miminka i pod plenkou dýchat. 

Pohodlí i pro rodiče

Provedení ve formě plenkových kalhotek navíc umožňuje pohodlnou výměnu pro dítě i rodiče – snadno se oblékají a při výměně je stačí jednoduše roztrhnout na bocích.

Podobné články

Venku není nuda a dětem prospívá. Proč je vytáhnout do přírody?

Vzpomínáte si ještě, jak vypadaly dny, když jste byli malí? Velmi pravděpodobně jste běhali před domem, hráli si na hřišti a lezli po stromech. A teď si sáhněte do svědomí – jak tráví čas venku vaše děti? Nejsou náhodou více času doma než v přírodě? Celý článek

Oblečení s UV ochranou nebo opalovací krém pro děti? Co je lepší?

Ať už se chystáte na dovolenou k moři nebo hodláte trávit delší dobu u vody na koupališti a zvažujete, jestli pořídit svým dětem oblečení s UV filtrem, tak my máme jasno. Tato investice se totiž vyplatí. Celý článek

Nedonošeňátka... miminka, která potřebují zvláštní péči. Co základního je třeba?

Každé novorozené miminko se nám zdá maličké a křehké. Žasneme nad jeho maličkými prstíky, chodidly, dlaněmi, jeho celá ruka je jako naše dlaň… Ještě menší jsou miminka, která se narodí o týdny dříve. Celý článek

Komentáře