Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Objevte nové Pampers Premium Care: tu nejjemnější péči pro vaše miminko

Datum přidání: 31. 3. 2019

Jste to vy, komu vaše dětátko od začátku důvěřuje nejvíc. Dejte mu proto plenku, které můžete důvěřovat nejvíc vy – nové Pampers Premium Care jsou doposud nejhebčí plenky od Pampers pro až 12 hodin sucha, aby se vaše miminko cítilo v bezpečí a pohodlí.

Pohyb jedině v pohodlí

Když se děťátko začne více pohybovat a batolit, je čas na plenkové kalhotky Pampers Premium Pants. Každý den pro vaše miminko představuje příležitost získávat nové zkušenosti a objevovat svět kolem sebe. Cítit se ve své plence v suchu a pohodí je pro dítě klíčové, protože čím méně plenku vnímá, tím více se může soustředit na poznávání nových věcí a objevování okolního prostředí.

Doporučuje Česká pediatrická společnost

Pampers Premium Care přináší doposud nejjemnější pohodlí a nejlepší ochranu pokožky od Pampers, kterou doporučuje i Česká pediatrická společnost – unikátní absorpční vrstva poskytuje hedvábně jemný dotek a zároveň účinně odvádí vlhkost a nepořádek. Přední část plenky je anatomicky tvarována tak, aby nedráždila citlivou pokožku v okolí dětského pupíku, a oblíbený indikátor vlhkosti upozorní na potřebu výměny plenky.

Doporučuje Česká pediatrická společnost

Plenkové kalhotky Pampers Premium Pants přináší nejjemnější dotek s dětskou pokožkou a až 12 hodin sucha od Pampers. Hebký pružný pas umožní přizpůsobení tvaru plenky pohybu dítěte, takže plenky pohodlně padnou a pomáhají předcházet přetečení. Materiál je hebký jako bavlna a prodyšný, díky němu může pokožka miminka i pod plenkou dýchat. 

Pohodlí i pro rodiče

Provedení ve formě plenkových kalhotek navíc umožňuje pohodlnou výměnu pro dítě i rodiče – snadno se oblékají a při výměně je stačí jednoduše roztrhnout na bocích.

Podobné články

Tajemství mléčného tuku a jeho nezastupitelná role ve výživě dítěte

Mateřské mléko jako nejlepší výživa pro miminko v sobě skrývá stále řadu tajemství. I když již známe jeho složení poměrně dobře, stále se objevují nové a nové složky, jejichž vliv na vývoj a zdraví dítěte jsou i nadále předmětem řady výzkumů. Celý článek

Jak vyzrát na spánek kojenců a batolat. Naslouchejte vlastní intuici

Usínání miminek patří k největším “strašákům” spojeným s mateřstvím. Nevyspaná matka bývá podrážděná a její sebevědomí v péči o dítě okamžitě klesá. Celý článek

Hrajme si společně. Prospěje to dětem i rodičům

Hra je nejpřirozenějším způsobem trávení volného času dítěte a těmi prvními parťáky v dětských hrách nebývá nikdo jiný než rodiče. Proč stojí za to překonat své zábrany a vrátit se pomyslně do vlastních dětských let? Dr. Jacqueline Hardingová má odpověď Celý článek

Komentáře