Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Plavky pro každá prsa a na každou postavu

Datum přidání: 26. 5. 2019

Plavková sezóna se kvapem blíží, dietní a cvičební plány nastartované a teď už jen zázrak. Nevím, jak vy, ale já mám vždy plno plánů, vytištěných jídelníčků, stažených aplikací na cvičení a… a pak jsem ráda, když dáme s dětmi „povinnou“ procházku venku.

Správně vybraná letní výbava zachrání hodně

Nikdy není pozdě začít, ale ne vždy se daří, a i predispozice jsou dané a ty jen těžko porazíme. Nechte se inspirovat tipy na stylové plavky pro každou z vás.

Malá prsa, širší boky a stehna (postava HRUŠKA)

Malá prsa si žádají extravagantní vzory a volánky.

Co hledat: Hlavním klíčem je vyrovnat vaše proporce a odvést pozornost od spodní části vašeho těla. Doporučujeme vyhnout se šortkovému spodnímu dílu nebo širokému lemu.

Přirozené křivky (větší poprsí, sexy boky i zadeček)

Co hledat: Máte dvě možnosti, buď vaše křivky zvýrazníte a budete je nosit s pýchou, nebo je můžete zamaskovat vyšším střihem. Ideální volbou jsou asymetrické střihy a plavky v retro stylu s vyššími kalhotkami a podprsenky se zavazováním za krk.

Střední prsa

Pro střední velikost prsou jsou vhodné podprsenky s T-švem nebo trojúhelníkové koše.

Co je to T-šev? Plavky Triola s T-švem upevní ňadra v ideální výšce a zformuje svůdný dekolt.

T-šev zajistí přirozeně kulatý tvar prsou

 T-šev (košíčky ušité ze tří dílů do písmene T) . Sedlo podprsenku upevní na správném místě a zajistí dolehnutí kostic k tělu.

Mylná je domněnka, že vyztužená podprsenka prsa zvětší. Výsledek je vždy lichotivý. Postava opticky zeštíhlí díky usazení prsou ve správné výšce. Tvar ňader se zaoblí a je docíleno atraktivního dekoltu. Zdroj: www.triola.cz

Velká prsa

Pro velká prsa a stovkové obvody je v hodné sáhnout pro speciální plavkové podprsenky. Čím se vyznačují? Tence vyztuženými bezešvými koši, kosticemi a jemným formovacím efektem.

Bát se nemusíte ani podprsenek bez ramínek. Jen vyberte tu správnou, která skvěle padne a drží na svém místě. Za nás je to určitě Panache.

Dokonale vysportovaná postava (postava ATLETICKÁ)

Co hledat: Chybějící křivky je jednoduché opticky navodit – více odhalující plavky ve správném střihu z vás udělají sexbomby. Mrkněte se také po výrazných vzorech.

Většina váhy je na bříšku, nohy dokonalé (postava JABLKO)

Co hledat: Je jen na vás, zda se cítíte lépe v jednodílných či dvojdílných plavkách, existuje spousta střihů, které vaší postavě budou lichotit. Zkuste vyšší kalhotky, které vám bříško krásně zamaskují.

Podobné články

Investice do kojící podprsenky se vyplatí

Kojící podprsenka by měla mít místo v každém prádelníku kojící ženy. Má spoustu pozitiv pro potřeby ženy. Dokáže ulevit zádům, dává oporu prsům, kojení s ní je pohodlnější … Celý článek

Hádky jako koření vztahu

Ještě na konci minulého tisíciletí byla italská manželství proslulá dvěma věcmi – délkou trvání a počtem hádek v domácnosti. A ačkoliv bývají hádky označovány jako koření vztahu, byl to spíše vliv katolické církve, který zapříčinil absenci rozvodů... Celý článek

Věděli jste, že čekanka je plná vitamínů? Vyzkoušejte recept na zapečenou čekanku

Zelenina, která se právě v zimních měsících dá koupit snad v každém obchodě. Jen ji dost často míjíme, protože nevíme…, ale to je chyba. Čekanka obsahuje mnoho potřebných látek pro náš organismus. Celý článek

Komentáře