Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Prázdniny s oblíbenými hrdiny nebo raději dobrodružství v divočině

Datum přidání: 23. 7. 2020

Zařaďte nejvyšší stupeň kreativity dětí s pomocí stavebnice LEGO® DUPLO® Závodní den Bleska McQueena (10924). Při přehrávání vzrušujících příběhů s milovanými hrdiny filmové série Auta od studií Disney a Pixar budou děti rozvíjet jemné motorické a emocionální dovednosti. Jakmile bude po závodě, je čas na údržbu a úpravy aut v dílně. Díky známým postavám i prostředí a zábavným funkcím a prvkům poskytují stavebnice LEGO DUPLO spoustu příležitostí k hraní. Rodičům a všem blízkým pak dávají možnost prožít krásné chvíle a vývojové milníky se svým malým závodníkem.

Prázdniny s oblíbenými hrdiny

Přeneste se s dětmi do kouzelného světa se sadou LEGO® Harry Potter™ Astronomická věž v Bradavicích (75969), která je plná kultovních míst, známých postav a autentických detailů z filmové série Harry Potter. Tato stavebnice dává dětem svobodu vydat se na průzkum celé řady fascinujících míst s Harrym, Hermionou Grangerovou či dalšími studenty a profesory bradavické školy čar a kozel. Díky mnoha dobře známým místům a oblíbeným postavám mají děti možnost připomenout si scény a příběhy z filmů a vykouzlit si vlastní neomezená dobrodružství. Stavebnici je možné snadno propojit s dalšími LEGO sadami z řady Harry Potter (75953, 75954 a 75948), a vytvořit tak působivý bradavický komplex jako z filmu.

Stavebnice LEGO® Marvel Avengers Helicarrier Avengerů (76153) zavede děti na palubu Helicarrieru po boku Iron Mana, Captain Marvel a dalších hrdinů, kteří se společně utkají se superpadouchem MODOKem. Fanoušci filmové série Avengers od Marvelu tak prožijí znovu své oblíbené scény nebo si vymyslí vlastní příběhy a dobrodružství. Model nabízí řadu úžasných doplňků, aby děti mohly vyzbrojit svůj tým superhrdinů do akce. Pak je čas nabít děla, roztočit rotory Helicarrieru, posadit 3 minifigurky do kokpitu a připravit se na pořádnou rychlost s touto speciálně navrženou základnou.

LEGO® Technic Domův Dodge Charger

  • Dopřejte fanouškům filmové série Rychle a zběsile porci závodnického vzrušení a nechte je postavit si legendární vůz se sadou LEGO® Technic Domův Dodge Charger (42111). Model byl inspirován kultovním autem 1970 Dodge Charger R/T a je plný autentických detailů. Otevírací kapota ukrývá LEGO verzi nezbytného motoru V8, pohyblivé písty, odpružení, systém řízení a ikonické dmychadlo.
  • V kufru najdete dokonce lahve dusíku, které Domovi v nebezpečných honičkách propůjčí nedostižitelnou rychlost. A až bude váš Dodge Charger hotový, užijete si s ním spoustu zábavy při přehrávání slavných scén z Rychle a zběsile nebo pořádání vlastních adrenalinových pouličních závodů s kamarády v pokoji. Stavebnice je určená pro větší děti a dospělé, stavění si tak užije celá rodina.

Dobrodružství v divočině

Děti, které milují moře a jeho živočichy, si sadu LEGO® City Oceánská průzkumná základna (60265) zamilují. Mořské dno pokryté korály a základna s různými vyměnitelnými moduly nabízí spoustu zábavy. A ještě více vzrušujících dobrodružství zajistí parádní jeřáb, ponorka, podvodní dron, figurky žraloka a rejnoka a 5 minifigurek průzkumníků! S propracovanými budovami, skvělými vozidly a zábavnými postavami si budou děti chtít přehrávat bezpočet fantastických příběhů o prozkoumávání neznámých hlubin. Řada LEGO City je hrdým sponzorem objevitelů a vědců z řad National Geographic Explorers.

Džungle plná zábavy čeká na děti se stavebnicí LEGO® Friends Základna záchranářů v džungli (41424). Děti si s tímto modelem vyhrají na bezpočet způsobů – ty, které milují napínavé a kreativní hry si užijí záchranu uvízlého lenochoda spolu s kamarádkami z městečka Heartlake. Malí vědci budou pomáhat zvířátkům za použití moderního vybavení v základně a objevitelé mezitím mohou prozkoumat džungli pomocí dronu. Součástí stavebnice je parádní základna záchranářů složená z kliniky a věže, které spojuje lanový most. Užijte si při skládání ještě více legrace – stáhněte si aplikaci s LEGO návody na stavění a využijte interaktivní nástroj Instructions PLUS, ve kterém si děti mohou svůj model digitálně zobrazovat.

Se sadou LEGO® Jurassic World Dilophosaurus na útěku (75934) si děti užijí spoustu napínavého dobrodružství při záchraně Hudsona Harpera před uprchlým dinosaurem za pomoci dronu. Dron je vybaven 4 otáčivými rotory a vystřelovačem sítě, do které Dilophosaura polapí. Součástí této sady pro děti jsou 3 minifigurky, a navíc stánek ve tvaru dinosauří hlavy se spoustou doplňků pro kreativní hraní. Přehrajte si společně dobrodružnou scénu z kultovního filmu Jurský park.

Podobné články

Mgr. Eva Kolesová

Píše Mgr. Eva Kolesová

Jak rozpoznat opožděný vývoj řeči

V předchozích článcích na téma logopedie jsme se seznámili s různými vadami řeči. Dnes se budeme věnovat tématu opožděného vývoje řeči. Jedná se o velmi rozšířenou vadu řeči. Počet dětí s tímto problémem prudce narůstá. Proč je tomu tak? Celý článek

Boty na cvičení nebo do bazénu? Slipstop capáčky i pro školáčky

Školní rok je již v plném proudu a s ním začínají i různé kroužky, kam děti chodí, aby na chvíli odložily tablety a jiné technické vymoženosti. Gymnastika, judo, plavání, … Na vše je třeba výbava, legíny, plavky, dres a boty. Celý článek

DIY domácí sliz

Návodů na tuto hmotu je na internetu opravdu hodně. Vyzkoušeli jsme 3 možné postupy výroby slizu. Jeden je s jedlou sodou, na druhý je třeba tekutý škrob a třetí je s boraxem. Proč se do toho pustit? Fajn zábava pro děti a hra s ním příjemně uklidňuje. Celý článek

Komentáře