Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Překvapení najdeš s panenkami Cry Babies Magic Tears

Datum přidání: 2. 12. 2019

Máš ráda panenky a překvapení? Panenka Cry Babies Magic Tears je pro tebe ta pravá. Nejde jen o jednu panenku, ale o celou sérii mini panenek, které tě překvapí při každém dalším rozbalení. Rozbalíš jednu a chceš další. Panenky mají svůj vlastní domeček (obal) a umí plakat. Tak jako ty máš ráda něco a kamarádka něco jiného, tak je to i s panenkami. Každá panenka má ráda něco jiného a každá má jinou povahu.

Kouzlo překvapení

S panenkou najdeš v balení ještě další doplňky. Obal slouží jako domeček a skrýš pro další věcičky, které má panenka s sebou. 4 jsou vždy stejné: sedátko, lahvička, bryndák, a dudlík. 2 další doplňky jsou jedinečné pro každou panenku a její povahu. Mini panenky jsou roztomilé gumové postavičky, mají ohebné ruce a nohy.

Roní pravé slzy

Panenky bydlí v údolí, hrají si, skotačí, ale občas jsou i smutné a pláčou. Když dáš panence napít a pak ji zmáčkneš bříško, ukáže ti, jak umí plakat a ronit velké slzy. A ty nejsou jen obyčejné, některé panenky umí ronit slzy barevné. 

Hraj si a sbírej

48 panenek ve dvou sériích. Prvních 24 najdeš v domečku, který má tvar lahvičky. Jako bonus můžeš najít, kromě všeho ostatního, zlatý dudlík. Druhých 24 panenek bydlí v domečku s křidélky a umí plakat „barevně“ (v balení je tableta, která zabarví slzy). Aby těch překvapení nebylo málo, můžeš u nich najít diamantový dudlík.

Milý mazlíček

Aby panenkám nebylo smutno, mají k sobě miloučká zvířátka. Objevit můžeš 12 mini mazlíčků, obal opět slouží i jako domeček a samozřejmě kromě zvířátka skrývá i kouzelné doplňky (např. lahvičku, mrkev, sýr, rybu nebo sušenku). Tak jako panenky, tak i jejich mazlíčkové, umí pít a plakat.

Panenky Katie a Fancy

Panenku Katie najdete v jejím útulném domečku s naprosto úžasným vybavením. Pokud začne panenka plakat, začne z komína vycházet bublinový kouř. Fancy zase svými slzičkami aktivuje páru, která vychází z jejího kočárku.

Líbí se ti mini panenky? Chceš je poznat víc, jukni na jejich YT kanál, kde najdeš spoustu jejich příběhů.

Podobné články

Hrajme si společně. Prospěje to dětem i rodičům

Hra je nejpřirozenějším způsobem trávení volného času dítěte a těmi prvními parťáky v dětských hrách nebývá nikdo jiný než rodiče. Proč stojí za to překonat své zábrany a vrátit se pomyslně do vlastních dětských let? Dr. Jacqueline Hardingová má odpověď Celý článek

Video recenze dětských her přímo od dětí

Stavebnice, panenky, hry, auta… ať už máme doma holčičku nebo chlapečka, tyto hračky doma máme, a nejen po jednom kuse. S blížícími se narozeninami, jmeninami, oslovou, kde dítko dárek očekává, už nevíme, co vlastně vybrat, aby dárek po 5 minutách Celý článek

Little B

Píše Little B

Video: Misioo bazén s míčky :) skvělá zábava pro každé dítě

Misioo bazén s míčky je měkký, má hladký potah a nemusíte se bát, drží i při nejbláznivějších hrách. Pomáhá správnému vývoji našich nejmenších. Co říká maminka Bára na tuto dětskou zábavu, jukněte na video. Celý článek

Komentáře