Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Překvapení najdeš s panenkami Cry Babies Magic Tears

Datum přidání: 2. 12. 2019

Máš ráda panenky a překvapení? Panenka Cry Babies Magic Tears je pro tebe ta pravá. Nejde jen o jednu panenku, ale o celou sérii mini panenek, které tě překvapí při každém dalším rozbalení. Rozbalíš jednu a chceš další. Panenky mají svůj vlastní domeček (obal) a umí plakat. Tak jako ty máš ráda něco a kamarádka něco jiného, tak je to i s panenkami. Každá panenka má ráda něco jiného a každá má jinou povahu.

Kouzlo překvapení

S panenkou najdeš v balení ještě další doplňky. Obal slouží jako domeček a skrýš pro další věcičky, které má panenka s sebou. 4 jsou vždy stejné: sedátko, lahvička, bryndák, a dudlík. 2 další doplňky jsou jedinečné pro každou panenku a její povahu. Mini panenky jsou roztomilé gumové postavičky, mají ohebné ruce a nohy.

Roní pravé slzy

Panenky bydlí v údolí, hrají si, skotačí, ale občas jsou i smutné a pláčou. Když dáš panence napít a pak ji zmáčkneš bříško, ukáže ti, jak umí plakat a ronit velké slzy. A ty nejsou jen obyčejné, některé panenky umí ronit slzy barevné. 

Hraj si a sbírej

48 panenek ve dvou sériích. Prvních 24 najdeš v domečku, který má tvar lahvičky. Jako bonus můžeš najít, kromě všeho ostatního, zlatý dudlík. Druhých 24 panenek bydlí v domečku s křidélky a umí plakat „barevně“ (v balení je tableta, která zabarví slzy). Aby těch překvapení nebylo málo, můžeš u nich najít diamantový dudlík.

Milý mazlíček

Aby panenkám nebylo smutno, mají k sobě miloučká zvířátka. Objevit můžeš 12 mini mazlíčků, obal opět slouží i jako domeček a samozřejmě kromě zvířátka skrývá i kouzelné doplňky (např. lahvičku, mrkev, sýr, rybu nebo sušenku). Tak jako panenky, tak i jejich mazlíčkové, umí pít a plakat.

Panenky Katie a Fancy

Panenku Katie najdete v jejím útulném domečku s naprosto úžasným vybavením. Pokud začne panenka plakat, začne z komína vycházet bublinový kouř. Fancy zase svými slzičkami aktivuje páru, která vychází z jejího kočárku.

Líbí se ti mini panenky? Chceš je poznat víc, jukni na jejich YT kanál, kde najdeš spoustu jejich příběhů.

Podobné články

Little B

Píše Little B

Video: Misioo bazén s míčky :) skvělá zábava pro každé dítě

Misioo bazén s míčky je měkký, má hladký potah a nemusíte se bát, drží i při nejbláznivějších hrách. Pomáhá správnému vývoji našich nejmenších. Co říká maminka Bára na tuto dětskou zábavu, jukněte na video. Celý článek

Poznejte sílu Nienhuis pomůcek aneb ruku v ruce s Montessori

Také patříte k rodičům, kteří se snaží dětem kupovat hračky, které je nenásilně učí, trénují jejich trpělivost, zlepšují logické myšlení? Ale také přivedou malé zvědavky k poznání, že je potřeba se o hračky starat, zacházet s nimi šetrně…? Celý článek

Píše Jana Kantorová

Vybíráme dětem sportovní kroužek

Výběr sportu je často dán rodiči, kteří si skrz své děti plní dávné sny, a někdy i samotnými dětmi, které se ale dokážou nadchnout i pro sport, jenž pro ně není zcela vhodný. Tyto pokusy obvykle končí stejně, děti sport přestane bavit. Celý článek

Komentáře