Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Recenze: Kojenecká láhev s ohřívačem YOOMI

Datum přidání: 30. 4. 2019

Píše HrajSiSeMnou.cz

Kojenecká láhev s ohřívačem YOOMI nesmí chybět v základní výbavě žádného miminka.

Situace: Pospícháte k doktorovi, ale miminko zrovna začne plakat. Má hlad. Pochopitelně za volantem trefíte ten největší dopravní kolaps. Mimčo pláče. Kojení nepřichází v úvahu a mléko není kde ohřát. Čerpací stanice nepomůže (toho bych se snad i bála). Znáte podobné momenty?

Objevila jsem zlepšovák! Na jakoukoliv cestu teď připravuji umělou výživu do kojenecké láhve s ohřívačem YOOMI a alespoň na tuhle jednu věc už nemusím vůbec myslet. Ohřívač totiž za 60 vteřin mléko ohřeje na ideální teplotu 32–34 °C. A to ještě hodinu po přípravě mléka. Narozdíl od ohřevu v mikrovlnce se tak nemusíte bát, že by se dítě spálilo, nebo že jste přílišnou teplotou zničili veškeré živiny ve stravě.

Díky našemu oblíbenému e-shopu proděti.cz jsem tuto super vychytávku mohla vyzkoušet a objevit její kouzlo – děkujeme! Ne nadarmo se říká spokojená matka, spokojené dítě. Takže proč si to dělat složité, když to může být tak jednoduché ;)

Vymyslela máma, vyrobil táta

Yoomi je výsledek práce rodičů, kteří hledali lepší způsob ohřevu jídla pro své děti. Proto byl při vývoji kladen důraz na bezpečnost, složení a materiály, ale i jednoduchou obsluhu.

Ohřívač je kompatibilní se všemi lahvičkami a savičkami YOOMI. Výrobce nabízí několik typů náhradních saviček na své lahve. Liší se rychlostí průtoku mléka. Každý rodič tak může pro své dítě vybrat ten, který mu nejvíce vyhovuje.

 • Velmi měkká savička imituje bradavku
 • Antikolický systém zabrání vdechnutí vzduchu při kterékoliv poloze
 • Lahve 100 % bez BPA chemikálií
 • 4 varianty rychlosti průtoku (super slow, slow, medium, fast)
 • Savičky a ohřívače jsou vzájemně kompatibilní napříč celým sortimentem Yoomi 

Naše rada

Je lepší si koupit rovnou lahvičku s větším objemem, 140 ml je velmi málo. Mějte připravené oba dva ohřívače vysterilizované a nabité. Protože nikdy nevíte, kdy se budou hodit. Lahvičku s ohřívačem Yoomi vřele doporučuji. Několikrát mi ušetřila mnoho nervů a mému miminku zbytečné slzy.

Nabíjení v mikrovlnce? Není problém!

S výrobkem je jednoduchá manipulace. Ohřívač (warmer) nabijete ve speciálním přiloženém obalu několika krátkými ohřevy v mikrovlnné troubě a následným protřepáváním. Mléko připravíte do lahvičky a do její horní části vložíte ohřívač. Tak aby byl oranžový čudlík směrem nahoru. Pak už jen stisknete tlačítko, počkáte 30 vteřin, otočíte lahvičku víčkem dolů a počkáte dalších 30 vteřin. Připraveno, můžete baštit.

Kromě mikrovlnné trouby můžete pro nabíjení použít i vroucí vodu, nebo elektrický parní sterilizátor. Mikrovlnka se mi ale osvědčila nejlépe.

Pro a proti

 

Nadchlo mě Na co si dát pozor
 • Ohřívač vydrží nabitý 60 minut
 • V balení jsou dva ohřívače
 • Lahvička je velmi hezká
 • Nabíjet lze různými způsoby
 • Lahev lze použít i bez ohřívače
 • Kojenec lahvičku neudrží. Je pro něj těžká.
 • Mytí ohřívače je zdlouhavé

Podobné články

Své děti můžete „zdravě“ hlídat díky chytrým hodinkám LAMAX WatchY2

O naše děti se bojíme v každém jejich věku. Velký okamžik přichází, když začínají chodit domů ze školy bez doprovodu, přihlásily se do kroužku, do něhož musí dojíždět autobusem, nebo se vrací k večeru od kamarádů a my trneme, zda dobře dorazí. Celý článek

Little B

Píše Little B

Video: výbavička do postýlky pro miminko

Jukněte na krátký sestřih videa od Little B, kde vám ukáže sladce vybavenou postýlku pro holčičku. Nechte se inspirovat, třeba ještě něco pořídíte i pro svá zlatíčka. Celý článek

kakaová Vafle

Píše kakaová Vafle

Albi Kouzelné čtení a elektronická tužka

Minulý rok Vilíka začaly bavit Staré pověsti české, ale nic, co by mu mohlo rozšířit zájem (krom samotné knihy) jsem nenašla, právě krom jednoho dílu Kouzelného čtení. Celý článek

Komentáře