Recenze: Kojenecká láhev s ohřívačem YOOMI

Datum přidání: 30. 4. 2019

Píše HrajSiSeMnou.cz

Kojenecká láhev s ohřívačem YOOMI nesmí chybět v základní výbavě žádného miminka.

Situace: Pospícháte k doktorovi, ale miminko zrovna začne plakat. Má hlad. Pochopitelně za volantem trefíte ten největší dopravní kolaps. Mimčo pláče. Kojení nepřichází v úvahu a mléko není kde ohřát. Čerpací stanice nepomůže (toho bych se snad i bála). Znáte podobné momenty?

Objevila jsem zlepšovák! Na jakoukoliv cestu teď připravuji umělou výživu do kojenecké láhve s ohřívačem YOOMI a alespoň na tuhle jednu věc už nemusím vůbec myslet. Ohřívač totiž za 60 vteřin mléko ohřeje na ideální teplotu 32–34 °C. A to ještě hodinu po přípravě mléka. Narozdíl od ohřevu v mikrovlnce se tak nemusíte bát, že by se dítě spálilo, nebo že jste přílišnou teplotou zničili veškeré živiny ve stravě.

Díky našemu oblíbenému e-shopu proděti.cz jsem tuto super vychytávku mohla vyzkoušet a objevit její kouzlo – děkujeme! Ne nadarmo se říká spokojená matka, spokojené dítě. Takže proč si to dělat složité, když to může být tak jednoduché ;)

Vymyslela máma, vyrobil táta

Yoomi je výsledek práce rodičů, kteří hledali lepší způsob ohřevu jídla pro své děti. Proto byl při vývoji kladen důraz na bezpečnost, složení a materiály, ale i jednoduchou obsluhu.

Ohřívač je kompatibilní se všemi lahvičkami a savičkami YOOMI. Výrobce nabízí několik typů náhradních saviček na své lahve. Liší se rychlostí průtoku mléka. Každý rodič tak může pro své dítě vybrat ten, který mu nejvíce vyhovuje.

 • Velmi měkká savička imituje bradavku
 • Antikolický systém zabrání vdechnutí vzduchu při kterékoliv poloze
 • Lahve 100 % bez BPA chemikálií
 • 4 varianty rychlosti průtoku (super slow, slow, medium, fast)
 • Savičky a ohřívače jsou vzájemně kompatibilní napříč celým sortimentem Yoomi 

Naše rada

Je lepší si koupit rovnou lahvičku s větším objemem, 140 ml je velmi málo. Mějte připravené oba dva ohřívače vysterilizované a nabité. Protože nikdy nevíte, kdy se budou hodit. Lahvičku s ohřívačem Yoomi vřele doporučuji. Několikrát mi ušetřila mnoho nervů a mému miminku zbytečné slzy.

Nabíjení v mikrovlnce? Není problém!

S výrobkem je jednoduchá manipulace. Ohřívač (warmer) nabijete ve speciálním přiloženém obalu několika krátkými ohřevy v mikrovlnné troubě a následným protřepáváním. Mléko připravíte do lahvičky a do její horní části vložíte ohřívač. Tak aby byl oranžový čudlík směrem nahoru. Pak už jen stisknete tlačítko, počkáte 30 vteřin, otočíte lahvičku víčkem dolů a počkáte dalších 30 vteřin. Připraveno, můžete baštit.

Kromě mikrovlnné trouby můžete pro nabíjení použít i vroucí vodu, nebo elektrický parní sterilizátor. Mikrovlnka se mi ale osvědčila nejlépe.

Pro a proti

 

Nadchlo mě Na co si dát pozor
 • Ohřívač vydrží nabitý 60 minut
 • V balení jsou dva ohřívače
 • Lahvička je velmi hezká
 • Nabíjet lze různými způsoby
 • Lahev lze použít i bez ohřívače
 • Kojenec lahvičku neudrží. Je pro něj těžká.
 • Mytí ohřívače je zdlouhavé

Podobné články

Píše kakaová Vafle

Mindok Kingdomino aneb budujeme království

Pokud máme doma novou deskovou hru, pravidla jsou jasná. Tatínek pročte návod, vysvětlí dětem a mamince a můžeme hrát. Tentokrát byl ale trochu zádrhel, pořád se ani tatínek ani maminka nedokázali shodnout, jak hru hrát. Celý článek

Monika z U nás na kopečku

Píše Monika z U nás na kopečku

Houpací sedačka CARIBENA. Váš domácí Karibik

Sedačka je skvělá a pohodlná. Už jsme na stejném místě jednu měli, ale nebyla pohodlná, špatně se v ní sedělo a záda se kulatila. Tato je naprosto super, jako stvořená pro lenošení. Celý článek

Recenze: LEGO® City Police. Stavíme policejní stanici

Lego je u našich dětí velmi oblíbené, spoustu času obě strávily už s Duplem. Když nás dostihl výborný marketing této dánské firmy v podobě krátkých klipů, kde policisté pronásledují lupiče v ulicích města složeného z kostek, měl syn v otázce volby dárku jasno. Celý článek

Komentáře