Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Rozumný pomocník při péči o miminko. Obousměrná digitální chůvička značky Babymoov

Datum přidání: 5. 11. 2020

Drtivá většina nastávajících maminek chystá věci potřebné k péči o miminko již před samotným porodem. Neznám ženu, která by s příchodem nového člena rodiny nepřemýšlela nad tím, co bude a co nebude potřeba. Častou položkou výbavičky pro miminko bývají také dětské chůvičky, pojďme se tedy podívat právě na ně. Vyplatí se investovat do tohoto chytrého pomocníka a co všechno už v dnešní době umí?

K čemu jsou chůvičky dobré?

Jednoduchá otázka, na kterou si však musí odpovědět každá maminka sama za sebe. Možná se vám zdá, že byste se bez chůviček obešla – bydlíte v menším bytě, přes stěny je všechno slyšet a miminko plánujete mít u sebe v ložnici celou noc. Tak proč investovat do chůviček? Jednoduše proto, že tu trochu volného času, kterou budete mít pro sebe po dobu spánku dítěte můžete využít efektivněji než neustálým nasloucháním, zda se v pokojíku vedle něco nešustlo. S chůvičkami můžete spící dítě zavřít bez obav v jakékoliv místnosti, ať už budete chtít umýt nádobí, uvařit, vysát či si jen v klidu zapnete film nebo si sama na pár minut zdřímnete.

Babymoov Baby monitor PREMIUM CARE DIGITAL GREEN

Obousměrná digitální chůvička značky Babymoov je vybavena moderní technologií Digital Green Technology, která chrání malé děti před rádiovými frekvencemi. Mezi další výhody patří praktické funkce jako hlasová aktivace VOX, obousměrná funkce Talk Back nebo funkce nočního svícení.

Jakými funkcemi disponují dnešní chůvičky?

Skvělým pomocníkem dostupným v našem e-shopu jsou chůvičky Babymoov Premium Care. Ve volném prostředí mají dosah až 1400 metrů, kvalitní zvuk bez ruchů se přenáší díky nízkofrekvenčnímu výkonu Digital Green Technology. Tento typ přenosu snižuje úroveň rádiových vln v místnosti, čímž eliminuje emise z těchto vln, které by ve velkém množství mohly mít negativní dopady na vývoj dítěte. Samozřejmostí jsou funkce jako noční    možnost pouštění šesti líbivých ukolébavek, indikátor slabé baterie i hlasová aktivace. Díky přítomnosti funkce Talk back můžete na dítě mluvit a uklidnit jej svým hlasem ještě, než přijdete k němu.

Někteří rodiče mohou mít strach z toho, že je bude zvuk upozorňující na aktivitu dítěte příliš stresovat. Nejen pro tyto případy je možné vybrat si ze tří typů alarmů právě ten, který bude nejvíce vyhovovat dané situaci. Na výběr je ze zvukového, vizuálního a vibračního alarmu.

Značka Babymoov navíc při splnění podmínek poskytuje doživotní záruku na své chůvičky, čímž potvrzuje svůj závazek nabízet rodičům pouze kvalitní a bezpečné výrobky testované nezávislými laboratořemi. Sympatickým krokem je také závazek chránit naše životní prostředí – chůvičky lze využívat v audio verzi, balení neobsahuje zbytečné plasty ani elektrické zásuvky navíc a je dodáváno ve 100% rozložitelné lepence.

Koupí chůviček Babymoov Premium Care rozhodně neprohloupíte, ať už je budete využívat doma v běžném každodenním programu nebo třeba na dovolené.

Podobné články

Soutěž o krásné hračky Niny pro nejmenší

Pořídit dárek dětem není tak složité, tedy u těch, které už ví, o co jde. Ty menší malují nebo píšou dopis Ježíškovi, větší si prostě jasně řeknou, co by rády, ale co nejmenší zlatíčka? Celý článek

MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.

Píše MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D.

Pravidelným cvičením k vytouženému dítěti

V minulém díle jsme se podívali na to, jak může naše snahy o otěhotnění podpořit správná strava. Dnes se zaměříme na pohyb a řekneme si, jak nám může při dosažení našeho vytouženého cíle pomoci správné cvičení. Celý článek

Vitamín D, vápník a železo jsou nezbytné látky pro správné krůčky životem

Podpořte každý malý krůček vašeho malého objevitele s novou kojeneckou výživou LITTLE STEPS® s obsahem nezbytných vitamínů a minerálních látek a bez palmového oleje. Celý článek

Komentáře