Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Sportovní kočárky Hauck. Inspirujte se a vyberte ten správný pro vaše potřeby

Datum přidání: 23. 4. 2019
Hauck Lift Up 4 2019
Hauck Lift Up 4 2019

Teplé počasí, procházky po městě, výlety do přírody… Už máte plán, kam se s dětmi vydáte, jaká místa navštívíte, které hory zdoláte a města poznáte? I když máte dítko ještě v kočárku nemusíte zoufat, stačí správně vybrat a hurá na výlety.

Kam s dětmi vyrážíte

„Cíl“ je jeden z rozhodujících elementů při výběru sportovního kočárku. Jste rodina, která tráví čas v přírodě a do města vyráží jen zřídka? Do terénu volte kola nafukovací nebo gelová. Kočárek dost často skládáte a převážíte? Pak bude dobré volit ten, který jednoduše složíte a bude co nejlehčí.

Pro děťátko pohodlí

Ano, důležité je, aby se kočárek dobře ovládal vám, ale... kdo v něm bude trávit většinu času, je vaše dítě. Kočárek by měl mít polohovatelná záda, aby v něm dítě spát. Dobré zastínění a odvětrávání.

Estetický, inovativní a multi-patentovaný kočárek

Hauck Micro 2019

 • Micro je velice stylový, kvalitní a designový kočárek. Skládání a rozkládání jednou rukou během pár okamžiků. Díky svým kompaktním rozměrům se složený kočárek vejde i do těch nejmenších kufrů auta.
 • Kompletní řešení pro děti od 6 měsíců do 3 let. Výborné odpružení utlumí každý hrbol a poskytne vašemu zlatíčku perfektní pohodlí.
 • Tento módní městský kočárek je velmi pohodlný. Široké opěradlo může být nastaveno v několika polohách až do lehu stejně jako nožní opěrka. Polohovací stříška pomůže před větrem a sluncem.
Hauck Micro 2019
Hauck Micro 2019

Ideální pro sportovní rodiče

Hauck Runner 2019

 • Nekompromisně velká nafukovací kola zdolaj snadno kařdý terén.
 • Omyvatelná opěrka nohou byla vyrobena pro ideální opírání i nastupování dítěte, špinavé boty tak nemají ani šanci přijít do kontaktu s látkami. Výškově nastavitelná rukojeť na výšku 30 cm uspokojí jakýkoliv výškový rozdíl tatínka i maminky, takže madlo kočárku bude vždy v ideální výšce. 
 • Je těžké uvěřit, ale Runner lze složit do malého balíčku, takže se snadno vejde do každého kufru.
 • Zadní otevřená bouda zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Runner je také ideální pro starší děti nosnost je do 25 kg.

Styl, prostor a jednoduchost

Hauck Lift Up 4 2019

 • Módní městský kočárek je velmi pohodlný. Extrémě široké měkkce polstrované opěradlo nabízí maximální jízdní komfort a svobodu pohybu lze nastavit v několika polohách až do úplného lehu stejně tak i nožní opěrka. Polohovací stříška pomůže chránit před větrem a sluncem. Ideální pro větší děti nosnost až 25kg.
 • Lift Up složíte v několika vteřinách pouze jednou rukou. Skládací smyčka slouží současně jako praktická rukojeť na našení kočárku jednou rukou.
 • Polohovací rukojeť pomůže příjemnému vození kočárku jak mamince, tak i tatínkovi. Vysoce kvalitní šití vynikne v mimořádně elegantnímu vzhledu. 

Lehce ovladatelný, moderní a všestranný

Hauck Rapid 3 2019

 • Rapid 3 složíte pouze jednou rukou a to za jednu sekundu. Stačí zatáhnout za skládací poutko a je hotovo.
 • Vysoce kvalitní velká jízdní kola hladce zdolávají terén a tlumí nerovnosti. Jízda ve městě i v terénu je hračka. Přední kolo je otočné s možností aretace.
 • Prostorné měkkce polstrované opěradlo nabízí maximální jízdní komfort a svobodu pohybu lze nastavit v několika polohách až do úplného lehu stejně tak i nožní opěrka.
Hauck Rapid 2019
Hauck Rapid 2019

Podobné články

Unuo stylové a funkční kousky pro děti

Unuo je česká značka, se svým týmem v Táboře vyrábí funkční oblečení a látkové plenky. Protože šijí pro ty nejnáročnější, musí mít oblečení speciální vychytávky, neřeší se jen funkčnost. Celý článek

Píše Jana Blog Zrzky

Recenze: rostoucí nosítko KiBi

Během mého třetího těhotenství jsme pořídili nosítko KiBi. Chystali jsme se na 14 dní do Neapole, já měla už pupek a necelý tříleťák Jakub ještě nezvládal nachodit dlouhé kilometry. Věděli jsme, že ho bude místy potřeba nosit. Celý článek

Gabriela Nováková

Píše Gabriela Nováková

Pššš, už spinká!

Spánek je důležitý a pro děti to platí dvojnásob. Aby si dítko dobře odpočinulo, musí se cítit bezpečně a nerušeně. Relaxační zónu je tedy dobré umístit v méně frekventované části místnosti. Celý článek

Komentáře