Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Sportovní kočárky Hauck. Inspirujte se a vyberte ten správný pro vaše potřeby

Datum přidání: 23. 4. 2019
Hauck Lift Up 4 2019
Hauck Lift Up 4 2019

Teplé počasí, procházky po městě, výlety do přírody… Už máte plán, kam se s dětmi vydáte, jaká místa navštívíte, které hory zdoláte a města poznáte? I když máte dítko ještě v kočárku nemusíte zoufat, stačí správně vybrat a hurá na výlety.

Kam s dětmi vyrážíte

„Cíl“ je jeden z rozhodujících elementů při výběru sportovního kočárku. Jste rodina, která tráví čas v přírodě a do města vyráží jen zřídka? Do terénu volte kola nafukovací nebo gelová. Kočárek dost často skládáte a převážíte? Pak bude dobré volit ten, který jednoduše složíte a bude co nejlehčí.

Pro děťátko pohodlí

Ano, důležité je, aby se kočárek dobře ovládal vám, ale... kdo v něm bude trávit většinu času, je vaše dítě. Kočárek by měl mít polohovatelná záda, aby v něm dítě spát. Dobré zastínění a odvětrávání.

Estetický, inovativní a multi-patentovaný kočárek

Hauck Micro 2019

 • Micro je velice stylový, kvalitní a designový kočárek. Skládání a rozkládání jednou rukou během pár okamžiků. Díky svým kompaktním rozměrům se složený kočárek vejde i do těch nejmenších kufrů auta.
 • Kompletní řešení pro děti od 6 měsíců do 3 let. Výborné odpružení utlumí každý hrbol a poskytne vašemu zlatíčku perfektní pohodlí.
 • Tento módní městský kočárek je velmi pohodlný. Široké opěradlo může být nastaveno v několika polohách až do lehu stejně jako nožní opěrka. Polohovací stříška pomůže před větrem a sluncem.
Hauck Micro 2019
Hauck Micro 2019

Ideální pro sportovní rodiče

Hauck Runner 2019

 • Nekompromisně velká nafukovací kola zdolaj snadno kařdý terén.
 • Omyvatelná opěrka nohou byla vyrobena pro ideální opírání i nastupování dítěte, špinavé boty tak nemají ani šanci přijít do kontaktu s látkami. Výškově nastavitelná rukojeť na výšku 30 cm uspokojí jakýkoliv výškový rozdíl tatínka i maminky, takže madlo kočárku bude vždy v ideální výšce. 
 • Je těžké uvěřit, ale Runner lze složit do malého balíčku, takže se snadno vejde do každého kufru.
 • Zadní otevřená bouda zajišťuje optimální cirkulaci vzduchu. Runner je také ideální pro starší děti nosnost je do 25 kg.

Styl, prostor a jednoduchost

Hauck Lift Up 4 2019

 • Módní městský kočárek je velmi pohodlný. Extrémě široké měkkce polstrované opěradlo nabízí maximální jízdní komfort a svobodu pohybu lze nastavit v několika polohách až do úplného lehu stejně tak i nožní opěrka. Polohovací stříška pomůže chránit před větrem a sluncem. Ideální pro větší děti nosnost až 25kg.
 • Lift Up složíte v několika vteřinách pouze jednou rukou. Skládací smyčka slouží současně jako praktická rukojeť na našení kočárku jednou rukou.
 • Polohovací rukojeť pomůže příjemnému vození kočárku jak mamince, tak i tatínkovi. Vysoce kvalitní šití vynikne v mimořádně elegantnímu vzhledu. 

Lehce ovladatelný, moderní a všestranný

Hauck Rapid 3 2019

 • Rapid 3 složíte pouze jednou rukou a to za jednu sekundu. Stačí zatáhnout za skládací poutko a je hotovo.
 • Vysoce kvalitní velká jízdní kola hladce zdolávají terén a tlumí nerovnosti. Jízda ve městě i v terénu je hračka. Přední kolo je otočné s možností aretace.
 • Prostorné měkkce polstrované opěradlo nabízí maximální jízdní komfort a svobodu pohybu lze nastavit v několika polohách až do úplného lehu stejně tak i nožní opěrka.
Hauck Rapid 2019
Hauck Rapid 2019

Podobné články

Little B

Píše Little B

Video: výbavička do postýlky pro miminko

Jukněte na krátký sestřih videa od Little B, kde vám ukáže sladce vybavenou postýlku pro holčičku. Nechte se inspirovat, třeba ještě něco pořídíte i pro svá zlatíčka. Celý článek

kakaová Vafle

Píše kakaová Vafle

Albi Kouzelné čtení a elektronická tužka

Minulý rok Vilíka začaly bavit Staré pověsti české, ale nic, co by mu mohlo rozšířit zájem (krom samotné knihy) jsem nenašla, právě krom jednoho dílu Kouzelného čtení. Celý článek

Jak vybrat dětskou autosedačku? Jen správná autosedačka bude bezpečná

Obecně platí, že se při výběru autosedačky nevyplatí šetřit, jde o ochranu vašeho dítěte. Už z porodnice jeďte bezpečně s autosedačkou. Mít autosedačku nám „velí“ zákon, ale především zdravý rozum a láska k dětem. Celý článek

Komentáře