Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Stěhujeme se na MALL.cz. Čekají na vás jen samé výhody

Datum přidání: 22. 7. 2019

Milé maminky a milí tatínci,

máme pro vás důležitou novinku - Stěhujeme se na MALL.cz. A důvod je jednoduchý. Chceme vám poskytnout nejširší nabídku dětského zboží za ty nejlepší ceny na trhu.

O žádnou oblíbenou značku, kterou kupujete na Proděti.cz, nepřijdete! Celý sortiment Proděti najdete nově na MALL.cz/pro-deti

Ze změny nemusíte mít žádné obavy, čekají na vás jen samé výhody:

  • 200 Kč na první nákup
  • Doprava zdarma na 6 měsíců
  • EXTRA slevy v rámci šekové knížky 2x měsíčně
  • Možnost opožděné platby až 30 dní od nákupu


Víc o výhodách se dočtete na www.mall.cz/vernostni-klub/pro-deti 

Pevně doufáme, že si nákupy dětského sortimentu na MALLu a všechny výhody, které jsme pro vás připravili, oblíbíte.

Mohlo by vás zajímat

Co se stane s e-shopem Proděti.cz?

Ke dnešnímu dni se stává e-shop Proděti.cz součástí MALL.CZ a na stávající webové stránce již nebude dostupný.

Budu mít přístup ke svým objednávkám provedeným na e-shopu Proděti.cz?

Všechny vaše objednávky provedené na eshopu Proděti.cz najdete po přihlášení v rámci svého účtu na MALL.CZ.

Jak se na MALL.cz přihlásím?

  1. Pokud máte účet na MALL.cz, stačí se jen přihlásit, jak jste zvyklí a objednávky Proděti.cz uvidíte v přehledu objednávek.
  2. Pokud nejste zákazník MALL.cz, přihlaste se prosím pod přihlašovacími údaji, které jste používali na webu Proděti.cz. V přehledu objednávek uvidíte své historické objednávky z webu Proděti.cz.

Chci reklamovat nebo vrátit zboží zakoupené na Proděti.cz

Zboží k vrácení nebo reklamaci doneste na jakoukoliv pobočku MALL Shop nebo ho odešlete poštou podle tohoto návodu. (https://www.mall.cz/vraceni-zbozi)

Co se stane s mými kredity?

Nevyčerpané kredity z účtu Proděti.cz vám vyměníme za slevový poukaz, který budete moci uplatnit na MALL.CZ na veškerý dětský sortiment. Sleva vám přijde automaticky do e-mailu.

Jak se stanu členem MALL klub Pro děti?

Pokud máte vytvořený účet na Proděti.cz a chodily vám pravidelně do e-mailu reklamní sdělení, pak jste automaticky členem MALL klubu Pro děti a můžete čerpat všechny výhody. Informaci jsme zaslali do vaší e-mailové schránky.

Pokud nemáte účet na Proděti.cz nebo od vás nemáme souhlas se zasíláním reklamních sdělení, ale i tak chcete čerpat klubové výhody, stačí se jen registrovat do MALL klubu Pro děti.

Jak získám slevu 200 Kč na první nákup?

Pokud jste se jako zákazník Proděti.cz stal automaticky členem MALL klubu Pro děti (viz. bod výše), již byste ve své schránce měli najít e-mail s unikátním kódem na slevu v hodnotě 200 Kč. Sleva je platná 1 měsíc a využít ji můžete na veškerý dětský sortiment.

Pokud jste se nestal automaticky členem klubu a chcete slevu získat, stačí se jen registrovat do MALL klubu Pro děti. V moment registrace vám dorazí potvrzující e-mail s unikátním kódem na slevu v hodnotě 200 Kč. Sleva je platná 1 měsíc a využít ji můžete na veškerý dětský sortiment.

Jak získám dopravu zdarma na půl roku?

Pokud jste se jako zákazník Proděti.cz stal automaticky členem MALL klubu Pro děti (viz. bod výše), automaticky se vám doprava zobrazí v předposledním kroku objednávky. Doprava zdarma platí na Mall Shop, Mall Point, Mall Box i doručení na vybranou adresu.

Pokud jste se nestal automaticky členem klubu a chcete dopravu zdarma na půl roku získat, stačí se jen registrovat. Po registraci se vám automaticky doprava zdarma zobrazí v předposledním kroku objednávky. Doprava zdarma platí na Mall Shop, Mall Point, Mall Box i doručení na vybranou adresu.

Podobné články

Ze zápisků matky manažerky aneb změna je život

Se svým manželem jsem se potkala relativně pozdě. Měla jsem slušně rozběhnutou kariéru, cestovala jsem, sportovala, věnovala se svým kamarádům. Necítila jsem potřebu to nějak měnit. Ale znáte to, člověk míní, … Celý článek

Proč některé ženy nemohou kojit a obézní ženy mají s kojením potíže?

Kojení je mezi ženami jedním z nejdiskutovanějších témat. Každá máma má vlastní názor, ať už se to týká délky kojení nebo kojení na veřejnosti. Mnohem méně se už mluví o tom, že některé ženy opravdu kojit nemohou nebo že nadváha snižuje produkci... Celý článek

Macechy a otčímové: Jak vyjít s nevlastními dětmi? Chce to trpělivost

Už samotná slova macecha a otčím nezní vůbec libozvučně. Nepřidávají tomu ani pohádky, ve kterých je macecha vždy za tu zlou. Pozice nevlastního rodiče je složitá. Ne vždy totiž děti partnera nového „rodiče“ přijmou s otevřenou náručí... Celý článek

Komentáře