Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Stěhujeme se na MALL.cz. Čekají na vás jen samé výhody

Datum přidání: 22. 7. 2019

Milé maminky a milí tatínci,

máme pro vás důležitou novinku - Stěhujeme se na MALL.cz. A důvod je jednoduchý. Chceme vám poskytnout nejširší nabídku dětského zboží za ty nejlepší ceny na trhu.

O žádnou oblíbenou značku, kterou kupujete na Proděti.cz, nepřijdete! Celý sortiment Proděti najdete nově na MALL.cz/pro-deti

Ze změny nemusíte mít žádné obavy, čekají na vás jen samé výhody:

  • 200 Kč na první nákup
  • Doprava zdarma na 6 měsíců
  • EXTRA slevy v rámci šekové knížky 2x měsíčně
  • Možnost opožděné platby až 30 dní od nákupu


Víc o výhodách se dočtete na www.mall.cz/vernostni-klub/pro-deti 

Pevně doufáme, že si nákupy dětského sortimentu na MALLu a všechny výhody, které jsme pro vás připravili, oblíbíte.

Mohlo by vás zajímat

Co se stane s e-shopem Proděti.cz?

Ke dnešnímu dni se stává e-shop Proděti.cz součástí MALL.CZ a na stávající webové stránce již nebude dostupný.

Budu mít přístup ke svým objednávkám provedeným na e-shopu Proděti.cz?

Všechny vaše objednávky provedené na eshopu Proděti.cz najdete po přihlášení v rámci svého účtu na MALL.CZ.

Jak se na MALL.cz přihlásím?

  1. Pokud máte účet na MALL.cz, stačí se jen přihlásit, jak jste zvyklí a objednávky Proděti.cz uvidíte v přehledu objednávek.
  2. Pokud nejste zákazník MALL.cz, přihlaste se prosím pod přihlašovacími údaji, které jste používali na webu Proděti.cz. V přehledu objednávek uvidíte své historické objednávky z webu Proděti.cz.

Chci reklamovat nebo vrátit zboží zakoupené na Proděti.cz

Zboží k vrácení nebo reklamaci doneste na jakoukoliv pobočku MALL Shop nebo ho odešlete poštou podle tohoto návodu. (https://www.mall.cz/vraceni-zbozi)

Co se stane s mými kredity?

Nevyčerpané kredity z účtu Proděti.cz vám vyměníme za slevový poukaz, který budete moci uplatnit na MALL.CZ na veškerý dětský sortiment. Sleva vám přijde automaticky do e-mailu.

Jak se stanu členem MALL klub Pro děti?

Pokud máte vytvořený účet na Proděti.cz a chodily vám pravidelně do e-mailu reklamní sdělení, pak jste automaticky členem MALL klubu Pro děti a můžete čerpat všechny výhody. Informaci jsme zaslali do vaší e-mailové schránky.

Pokud nemáte účet na Proděti.cz nebo od vás nemáme souhlas se zasíláním reklamních sdělení, ale i tak chcete čerpat klubové výhody, stačí se jen registrovat do MALL klubu Pro děti.

Jak získám slevu 200 Kč na první nákup?

Pokud jste se jako zákazník Proděti.cz stal automaticky členem MALL klubu Pro děti (viz. bod výše), již byste ve své schránce měli najít e-mail s unikátním kódem na slevu v hodnotě 200 Kč. Sleva je platná 1 měsíc a využít ji můžete na veškerý dětský sortiment.

Pokud jste se nestal automaticky členem klubu a chcete slevu získat, stačí se jen registrovat do MALL klubu Pro děti. V moment registrace vám dorazí potvrzující e-mail s unikátním kódem na slevu v hodnotě 200 Kč. Sleva je platná 1 měsíc a využít ji můžete na veškerý dětský sortiment.

Jak získám dopravu zdarma na půl roku?

Pokud jste se jako zákazník Proděti.cz stal automaticky členem MALL klubu Pro děti (viz. bod výše), automaticky se vám doprava zobrazí v předposledním kroku objednávky. Doprava zdarma platí na Mall Shop, Mall Point, Mall Box i doručení na vybranou adresu.

Pokud jste se nestal automaticky členem klubu a chcete dopravu zdarma na půl roku získat, stačí se jen registrovat. Po registraci se vám automaticky doprava zdarma zobrazí v předposledním kroku objednávky. Doprava zdarma platí na Mall Shop, Mall Point, Mall Box i doručení na vybranou adresu.

Podobné články

Soutěžte a vyhrajte jednu z úžasných cen Schleich

Schleich výhry v soutěži přinesou jen a jen úsměv a možná se i v dopisu Ježíškovi objeví. Zkuste svoje štěstí a soutěžte v naší soutěži o Schleich: Koňská show, Pick-up s přívěsem a koněm nebo Kočár pro koňskou show. Celý článek

Píše Kateřina Burjánková z Alimenty dětem.cz

Jak na náhradní výživné?

Již dříve jsme psali, že stát chystá pomoc pro samoživitele a samoživitelky, kterým jejich bývalý partner neplatí na výživné. Dnes už je tato možnost více aktuální, protože byl vládou schválen návrh zákona o náhradním výživném Celý článek

Píše Michaela Tilton

Porozumět dítěti je důležité

Miminka se rodí s velmi omezenými možnostmi, jak komunikovat, ale také s relativně omezeným výčtem svých potřeb, zájmů a přání. Když má novorozenec hlad nebo žízeň, tak oboje má jen jedno řešení, kojení. Celý článek

Komentáře