Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Své děti můžete „zdravě“ hlídat díky chytrým hodinkám LAMAX WatchY2

Datum přidání: 17. 8. 2020

O naše děti se bojíme v každém jejich věku. Velký okamžik přichází, když začínají chodit domů ze školy bez doprovodu, přihlásily se do kroužku, do něhož musí dojíždět autobusem, nebo se vrací k večeru od kamarádů a my trneme, zda dobře dorazí. Abychom měli svůj strach pod kontrolou a o děti se nemuseli bát, skvěle nám poslouží chytré dětské hodinky LAMAX WatchY2.

Co vše důmyslné hodinky umí?

Nejenže dětem ukazují aktuální čas, datum a den v týdnu, ale zároveň jsou s vámi děti, byť na dálku, ale přece jen stále ve spojení. Ať jsou kdekoli, mohou vám poslat textovou nebo hlasovou zprávu. Zároveň hodinky disponují tzv. SOS tlačítkem, díky němuž se vám dovolají kdy bude potřeba. Mohou vám sdělit, že se opozdí, zeptat se, kdy jim jede další autobus a podobně. Dětem se dovolají jen telefonní čísla, která nastavíte, a dítko může volat na 10 různých čísel. K hodinkám dostanete dobíjecí SIM kartu T-Mobile, která je zcela bez závazků a je dodávaná s počátečním kreditem. Na měsíční provoz výrobce doporučuje dobít částkou cca 50 Kč.

Díky zabudované GPS budete mít stálý přehled o tom, kde se pohybují. Společnost spolupracuje s Google Maps. Na hodinkách lze nastavit bezpečné zóny, při jejichž překročení budete automaticky upozorněni. Historii pohybu dítka lze sledovat až 30 dnů nazpět.

Kromě toho jsou chytré hodinky LAMAX WatchY2 vodotěsné, což určitě uvítáte. Baterie vydrží na jedno nabití 35–100 hodin, záleží na tom, jak bude nastavená četnost lokalizace dítka. Pokud jejich službu aktuálně nepotřebujete, dají se vypnout na dálku. V hodinkách je zabudován i krokoměr, umí počítat kalorie a vedou statistiku ušlé vzdálenosti za poslední týden. A samozřejmě jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných materiálů.

Soukromí je chráněno

Výrobce hodinek disponuje vlastními servery, které splňují mezinárodní certifikáty ISO 9001, ISO 14001 od TÜV SÜD. Jsou plně chráněna a nikdy se nedostanou do datacenter třetích stran, kde by mohlo dojít k jejich zneužití.

Vzhled nadchne kluky i holky

Co je pro děti velmi důležité, je celkový vzhled hodinek. Výrobce na to myslel, a proto jsou k dostání v růžové a černé barvě. Intuitivní dotykové ovládání se dětem také velmi líbí. Cekově působí moderně, cool a nikdo nepozná, že poskytují rodičům informace o tom, kde se dítě nachází.

Pořídíte-li své ratolesti chytré hodinky LAMAX WatchY2, budete spokojeni vy i vaše děti. Ony budou moci sledovat čas i informace o svém zdraví, a vy budete stále vědět, kde se právě nachází.

Podobné články

Plazení, lezení, otáčení okolo své osy: Kdy to děti zvládají a pár tipů, jak je v jejich snažení podpořit

Aby se děti mohly správně vyvíjet a měly naučené správné pohybové vzorce, je důležité s nimi správně manipulovat. Jak na to, vám ve videu ukáže lektorka a zakladatelka Babyogy Lenka Gajdoštíková. Celý článek

Mgr. Eva Kolesová

Píše Mgr. Eva Kolesová

Jak rozpoznat opožděný vývoj řeči

V předchozích článcích na téma logopedie jsme se seznámili s různými vadami řeči. Dnes se budeme věnovat tématu opožděného vývoje řeči. Jedná se o velmi rozšířenou vadu řeči. Počet dětí s tímto problémem prudce narůstá. Proč je tomu tak? Celý článek

Boty na cvičení nebo do bazénu? Slipstop capáčky i pro školáčky

Školní rok je již v plném proudu a s ním začínají i různé kroužky, kam děti chodí, aby na chvíli odložily tablety a jiné technické vymoženosti. Gymnastika, judo, plavání, … Na vše je třeba výbava, legíny, plavky, dres a boty. Celý článek

Komentáře