Testovali jsme příkrmy Ella´s Kitchen a kaše a mléko Kendamil

Datum přidání: 13. 2. 2019

Příkrmy Ella´s Kitchen a kaše a umělá mléka Kendamil u nás zatím nejsou tak známá jako v zahraničí, kde se těší značné oblibě. Proto jsme je vyzkoušeli a podívali se i na jejich složení.

Ovocné příkrmy

Jako první jsme testovali ovocné příkrmy Ella´s Kitchen od ukončeného 4. měsíce. Hned v úvodu mě překvapily neotřelé kombinace. Vaši nejmenší si tak mohou pochutnat buď na klasice v podobě jednoho druhu, například na mangu, hrušce nebo švestce nebo později přejít na odvážnější kombinace, například na sladké jablko, dýni, jablko a borůvky nebo mango, hruška a papáju či našeho favorita v podobě sladkých brambor, červené papriky a jablka. Paradoxně se ukázalo, že malé gurmánce Viktorce nejvíce chutnaly kombinace, které by mě osobně nenapadlo doma připravit, například kombinaci špenátu, jablka a tuřínu. Pro starší děti jsou však kombinace ještě zajímavější – karibské kuře s mangem nebo lososové rizoto.

Ella´s Kitchen má laťku nastavenou hodně vysokou, všechny její příkrmy jsou v BIO kvalitě, jsou vyrobeny ze 100 % ovoce, nejsou zahušťovány ani doslazovány. Všechny testované přesnídávky jsem sama ochutnávala a za mě je chuť opravdu skvělá a například u manga nebo banánu s meruňkami a dětskou rýží opravdu nepoznáte rozdíl oproti domácím příkrmům. Právě vysoká kvalita se odráží v ceně, která je na české poměry vyšší.

I když někdo má výhrady k balení výrobku, za nás je ideální. Viktorka se totiž jíst většinou sama, takže si kapsičku přidržuje. To, že balení výrobku není úplně ideální, co se týče recyklace, si jsou vědomi také výrobci, kteří na svých stránkách popisují, jak probíhá recyklace obalů.

Pokud tedy hledáte příkrmy, které jsou z kvalitních surovin a chcete dítěti dopřát i jiný chuťový zážitek, například papáju, mango a podobně, Ella´s Kitchen rozhodně doporučujeme.

Kendamil

Hned v úvodu musím říct, že svou dceru stále kojím a mléko Kendamil používám jen při přípravě nemléčných kaší. Tuto značku jsem objevila teprve před pár měsíci, u předchozích dětí jsem měla zkušenost především se značkou Hipp. Co mě na Kendamilu zaujalo jako první, byly doslova ódy mých kamarádek, a i maminek na sociálních sítích na složení mléka. Ano, jako jedno z mála totiž obsahuje plnotučné mléko a neobsahuje palmový olej.


Zároveň jsme testovaly kaše Kendamil, a to rovnou variaci kojeneckých kaší: jemnou dětskou rýžovou kaši, jemnou banánovou kaši, jemnou rýžovou kaši a borůvkovou kaši. Ta jediná je od ukončeného 7. měsíce. Všechny kaše neobsahují žádné přidané soli, cukr, barviva ani konzervační látky. Kaše mají jemnou texturu a příjemnou vůni, nejvíce jsme si oblíbily banánovou.

Podobné články

Little B

Píše Little B

Video recenze: autosedačka Britax Römer DUALFIX

Jste těhulka a plánujete výbavičku nebo vám už miminko odrůstá z vajíčka a vy jste před rozhodnutím koupě nové autosedačky? Jukněte na video, které natočila maminka Bára, kde představuje autosedačku pro děti od 0 - 18 kg. Celý článek

Monika z U nás na kopečku

Píše Monika z U nás na kopečku

Pixies Crew kreativní aktovka

Aktovka, ke které dostanete spoustu barevných kostiček i s písmenky a číslicemi. Děti si ji mohou podle své libosti dodekorovat a každý den, tak mohou mít jiný design. Celý článek

Píše HrajSiSeMnou.cz

Recenze: Kojenecká láhev s ohřívačem YOOMI

Kojenecká láhev s ohřívačem YOOMI nesmí chybět v základní výbavě žádného miminka. Situace: Pospícháte k doktorovi, ale miminko zrovna začne plakat. Má hlad. Pochopitelně za volantem trefíte ten největší dopravní kolaps. Mimčo pláče. Kojení nepřichází v úvahu.. Celý článek

Komentáře