Tipy na aktivity v zimě pro celou rodinu

Datum přidání: 22. 1. 2018

Zimní období je velmi specifickou částí roku, a to nejen díky nízkým teplotám, ale také díky krátkým dnům a dlouhým večerům. Pokud už vám dochází nápady, jak v těchto dnech strávit čas s dětmi, máme pro vás pár tipů.

Bobování

Zimní klasika, která je však závislá na počasí. Pokud nenasněží, bobovat se prostě nedá, ale když už se bobovat dá, stojí to za to. Užijete si spoustu legrace, kromě bobování můžete klidně sáňkovat, sjíždět kopec na lžíci, koulovat se nebo třeba stavět sněhuláka. Na to všechno se nezapomeňte pořádně vybavit, oblečení by mělo být nejen pěkné, ale především funkční. Pokud nakoupíte v našem eshopu nad 1 000 Kč, dopravu budete mít zdarma.

G-mini Chlapecká kombionéza Bano

Teploučká kombinéza s odepínatelnými botičkami bude vašemu chlapečkovi moc slušet a hlavně ho zahřeje i v těch nejchladnějších dnech.

G-mini Chlapecká kombionéza Bano

Lyžování

Další obvyklá zimní aktivita, která však narozdíl od bobování není natolik závislá na počasí. Sjezdovky po celé republice bývají sjízdné prakticky po celý rok, pokud tomu počasí aspoň trochu přeje. Nebojte se vyrazit na lyže, děti budou mít z výletu skvělý zážitek!

Pokud hodláte na sjezdovce strávit celý den, využijte pod oteplovačky či kombinézu také funkční termoprádlo.

Trespass Dívčí funkční prádlo Nadia

Dívčí set funkčního prádla v růžovo-bílém provedení se vaši holčičce bude nejen líbit, ale hlavně ji zajístí maximální komfort při zimních radovánkách. Kalhoty i triko jsou vyrobeny z velmi příjemného materiálu, žebrované manžety na rukávech a nohavicích perfektně izolují teplo a širší elastický pas zajistí volný pohyb.

Trespass Dívčí funkční prádlo Nadia

Bruslení

Skvělý sport, u kterého nemusíte čekat, až pořádně namrzne. Bruslení na rybníku za městem má sice skvělou atmosféru, ale riziko prasknutí ledu je tu téměř vždy. Naštěstí se poměrně dost rozjela umělá kluziště, díky kterým si můžete užívat bruslení po celou zimu. Zkuste se poohlédnout a třeba objevíte i bruslařskou školku, kde naučí vaše dítko základům profesionálové.

Výlet do muzea? Žádná nuda!

Pokud počasí nepřeje venkovním aktivitám, zkuste zapátrat po interiérových tipech v okolí. V dnešní době nabízí muzea spoustu expozic, kde se mohou děti aktivně zapojit a zábavnou formou se něco nového dozvědět. Ať už vyrazíte do technického, vojenského, železničního nebo třeba vlastivědného muzea, vždy vybírejte podle toho, co vás a vaše děti zajímá.

Vnitřní sportoviště, dětská centra či akvaparky

Tak tohle je prostě trefa do černého. Vyrazte s dětmi do zábavního centra nebo třeba na umělou lezeckou stěnu. Výjimečné odpoledne ve většině případů nezruinuje vaši peněženku, díky rodinnému vstupnému často zaplatíte daleko méně než jednotlivci. Hlavní odměnou vám ale stejně bude úsměv na tváři vašich dětí.

Mix 'n Match Chlapecká tepláková souprava

Parádní tepláková souprava s dinosaurem se vašemu chlapečkovi bude zajisté moc líbit. Souprava je vyrobena z velmi příjemného bavlněného materiálu a váš chlapeček se v ní bude cítit pohodlně i při celodenním nošení.

Mix 'n Match Chlapecká tepláková souprava

Podobné články

Píše Baby Office

Jak zabavit děti a zároveň podpořit jejich kreativitu

Říká se, že kdo si hraje, nezlobí. U dětí to platí samozřejmě dvojnásob. Navíc hry a různé další aktivity jsou pro děti nejen zábavné, ale pomáhají jim v jejich vývoji a poznávání světa. Možná si kladete otázku, jaké jsou aktuální trendy v aktivitách dětí? Celý článek

Tvoříme s dětmi: podzimní sovičky

Vyrobte si s dětmi podzimní dekoraci. Základem je malý pytlík, který tvoří tělo sovičky. Na procházce nasbíráme listí, šípky, žaludy.... tím budeme plnit tělíčko sovičky. Dotvoříme oči, zobák, křídla a máme hotovo. Jukněte na video návod. Celý článek

DIY aktivity pro batolata

Připravte se na sychravé dny, kdy budeme muset trávit více času doma. Vyrobte si 3 aktivity pro naše nejmenší. Jednoduše vyrobíte zábavu, kde se děti učí barvy, tvary a procvičují jemnou motoriku. Inspirace: jak naučit dítě barvy. Celý článek

Komentáře