Tipy na výlety s dětmi v červnu

Datum přidání: 2. 6. 2017

Píše Denisa z redakce PeknyDen.cz

Hlavolamy

Termín:  30. 5. 2017 – 3. 9. 2017

Vstupte do herny s hlavolamy z celého světa. Najdete tu známé kousky jako je ježek v kleci nebo proslulá Rubikova kostka, ale i opravdové rarity v podobě hlavolamů Kumiki z Japonska. Těšit se také můžete na ukázku tajných skříněk a kolekci nemožných předmětů. Ty jsou podle Josefa Hordiny, z jehož sbírky výstava vychází, zřejmě to nejlákavější, co výstava nabízí. Úkolem takového hlavolamu není ho vyřešit, ale najít cestu, jak byl vyroben. Co myslíte? Zjistíte, jak prošel dřevěný šíp skrz skleněnou láhev, aniž by ji porušil?

Dětský den v Chefshopu

Termín:  3. 6. 2017

Přijďte v sobotu dopoledne do Chefshopu v Pražské tržnici. Připravili jsme si pro vaše děti bohatý program, který je na dlouho zabaví a navíc se ještě něco zajímavého naučí.
Děti si u nás budou moci vyzkoušet, jak se připravuje domácí mini pizza, naučí se zdobit cupcakes a ochutnají palačinky s výbornými džemy či kaštanovým pyré a pro ty nejmenší je připraveno malování na obličej a trampolína.
Ale ani na vás, rodiče, nezapomínáme a po dobu akce pro vás budou na grilu připravovat lahůdky šéfkuchaři ze školy vaření Chefparade.

Sporťáček 2017 – Festival sportu pro děti

Termín Karlovy Vary: 10. 6. 2017
Termín České Budějovice:  24. 6. 2017

Hledáte ten správný sport pro vašeho předškoláka nebo školáka? Tak to můžete vyrazit na náborový festival Sporťáček, který se v roce 2017 uskuteční v sedmi českých městech.
Náborový festival pro děti a mládež od 3 do 18 let umí zaujmout vyznavače všech druhů pohybu. Vedle sebe se v jeden den na jednom místě setkávají tradiční kolektivní hry jako fotbal a hokej, olympijské individuální disciplíny ve formě veslování či tenisu, i netradiční záliby jako kin-ball, parkour a irské tance. Vstup na akci je navíc zdarma.

Pražská muzejní noc 2017

Termíny: 10. 6. 2017

Do muzea v noci? Letos již počtrnácté.
Již tradičně patří druhá červnová sobota v Praze muzeím a galeriím. Letošní Pražská muzejní noc nabídne 49 muzeí, galerií a dalších kulturních institucí v 78 objektech, zajímavý program a jedinečnou atmosféru.
Dopravu mezi jednotlivými objekty opět zajišťuje Dopravní podnik hlavního města Prahy prostřednictvím 10 speciálních muzejních autobusových linek.
Vstup do všech objektů je zdarma, s výjimkou NKP Vyšehrad, kde se platí symbolické vstupné 1 Kč. 

Setkání s Transformers

Termín: 1. 6. 2017 – 10. 6. 2017

U příležitosti blížící se premiéry pátého dílu TRANSFORMERS s podtitulem Poslední rytíř, jsme na sobotu 10. června připravili exkluzivní zábavné odpoledne pro celou rodinu.
Nepropásněte exkluzivní setkání s roboty Transformers v OC Šestka.
Všechny aktivity ZDARMA!

Dětský modelářský den 2017

Termín: 10. 6. 2017

Akce DMD je zaměřena zejména na mladé adepty leteckého modelářství a jejich rodiny. Za cíl si klade vzbudit a podpořit zájem o letecké modelářství, letectví a o aktivní trávení volného času.  Doplňkový program: velká soutěžní hra o ceny, prezentace RC Truck Kamenice, prezentace firmy PELIKAN DANIEL, stavba házedel, stavba plastikových modelů letadel, robotické Lego, skákací park a další…

Pohádkoland 2017

Termín České Budějovice: 16. 6. 2017
Termín Plzeň: 17. 6. 2017
Termín Karlovy Vary: 18. 6. 2017

Největší hudebně-zábavná show pro děti a celou rodinu v ČR a SR pro rok 2017. 60-minutová show nejpopulárnějších modrých postaviček na světe, která už několik desítek let baví děti po celém světě. Úplně nová show plná světelných efektů, výborných tanečních vystoupení a hlavně oblíbených „šmoulo hitů“ roztancuje nejen děti, ale i jejich rodiče.

Staročeská pouť zahajuje novou sezónu v rodinném zábavním parku Fábula

Termín: 17. 6. 2017

V červnu opět otvírá své brány Zážitkový rodinný park Fábula. Zveme Vás na slavnostní zahájení na Staročeskou pouť.
Přijeďte se pobavit s kejklíři, akrobaty, medvědářem a potulnými herci. Můžete si nechat věštit osud ze skleněné koule nebo vystřelit srdce z perníku pro Vaši milovanou. Děti se jistě rádi povozí na kolotoči a pochutnají si na cukrové vatě. Na staročeské pouti se mohou splnit Vaše sny, třeba potkáte kouzelníka, co Vám vykouzlí peníze nebo lektvar mládí. Krásná cikánka se na Vás zadívá svýma uhrančivýma očima a očaruje Vás. Silák Vás vyzve k souboji a Vy lehce zvítězíte. Ano, může se stát cokoliv, a proto se vydejte do Rodinného parku Fábula za pouťovou zábavou.

Vystřelení konce školního roku prakem

Termín: 30. 6. 2017

Akce pro všechny (po)školáky, kteří sice třeba nemají samé jedničky, ale zato mají chuť a spoustu energie na připravené soutěže a hry. Čeká je molitanová bitva, kuželky, puzzle a kohoutí strkání. Oblékneme vaše malá zlobidla třeba i do rytířské zbroje a zaženeme špatné známky pro příští rok MEČEM! Dospělí mohou vše sledovat z útulné krčmy a připíjet si na úspěchy svých ratolestí. Šprtům vstup povolen!

Podobné články

Rychlá pizza s domácím rajčatovým sugo

Pizzu děti milují, zvláště, když si mohou naporoučet s čím ji chtějí. Základem pizzy jsou kupované tortilly, odpadá příprava těsta a stačí jen vybrat ingredience. Na co čas potřebujete, je rajčatové sugo, bezkonkurenční domácí rajčatová omáčka nejen na pizzu. Celý článek

Píše Redakce VYLETY-ZABAVA.CZ

Vyrážíme s dětmi za zvířaty

Děti milují zvířata, malá i velká, domácí i divoká. Máme několik tipů, kam vyrazit s dětmi za zvířaty, které ještě možná neznáte. Tábor, Děčín, Karlštejn nebo třeba Hády.... Celý článek

Inspirace od nás: Podzimní móda do města i do přírody

Lámete si hlavu, jaké módní kousky vám a vaší holčičce v šatníku chybí? Inspirujte se dnešním fashion článkem, který jsme pro vás připravili v naší redakci společně s eshopem BigBrands.cz. Pár fotek, spousta práce a hoooodně zábavy. My už máme pár kousků... Celý článek

Komentáře