Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Vánoční akce 2019 s dětmi a pro děti

Datum přidání: 8. 12. 2019

Píše Redakce VYLETY-ZABAVA.CZ

Přinášíme Vám několik tipů na adventní a vánoční akce z různých koutů České republiky. Přejeme příjemně prožitý advent, veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku!

Redakce VYLETY-ZABAVA.CZ

Adventní víkendy na zámku Hluboká

Státní zámek Hluboká připravil na letošní advent novinku, kterou budou netradičně vyzdobené prostory zámecké kuchyně. Na výzdobě kuchyně budou pracovat zahradníci z několika jihočeských zámků a významný český florista Slávek Rabušic. Otevřeno bude každou adventní sobotu a neděli od 10:00 do 16:00. Prohlídky budou volné bez průvodce a cena za prohlídku kuchyně zůstává nezměněná. Na nádvoří zámku se po několika letech vrátí stánek, kde si návštěvníci mohou zakoupit vánoční punč, teplý jablečný závin nebo horké kaštany.

Adventní programy na zámku Veltrusy

Jak se na zámku slavily před sto lety Vánoce? Vydejte se s námi na návštěvu k paní hraběnce a panu hraběti a podíváme se, co pro ně znamenaly vánoční svátky, jak je prožívali a jaké drželi zvyky. Programy probíhají od 26.11.2019 do 16.12.2019.

Zámek Červené Poříčí rozdává Betlémské světlo

Přijďte si před Štědrým dnem do zámecké kaple pro Betlémské světlo. Datum konání: 23. 12. 2019 začátek od 16.00

Nejvíce osvětlený vánoční dům Chotovice

Dům bohatě zdobený vánočním osvětlením, který se rozsvěcuje každoročně cca v polovině listopadu a svítí pak minimálně do Nového roku. Na domě najdete vánoční světelné řetězy, svítící kabely a další osvětlení hrající nejrůznějšími barvami.

Další podrobnosti o událostech a mnoho dalších akcí pro rodiny s dětmi najdete na www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti  nebo v mobilní aplikaci Výlety a zábava s dětmi.

Podobné články

Svačinky do školy pro děti. Inspirace na pomazánky, bezlepkové svačiny a jiné

Co vyzkoušet také trochu jinou svačinu než housku se šunkou? Salátek, bezlepkové palačinky, zdravý sendvič nebo mňamkovou pomazánku s ředkvičkou, cizrnou nebo "hermelínem"? Celý článek

DIY domácí sliz

Návodů na tuto hmotu je na internetu opravdu hodně. Vyzkoušeli jsme 3 možné postupy výroby slizu. Jeden je s jedlou sodou, na druhý je třeba tekutý škrob a třetí je s boraxem. Proč se do toho pustit? Fajn zábava pro děti a hra s ním příjemně uklidňuje. Celý článek

Píše Hana Müllerová

Kam můžete vyrazit i s dětmi za vzděláním a osobním rozvojem?

Mateřská a rodičovská dovolená je pro ženy ten správný čas zastavit se, zamyslet se nad svým osobním i profesním životem, a rozhodnout se, jakým směrem se bude dál ubírat. Celý článek

Komentáře