Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Vánoční akce 2019 s dětmi a pro děti

Datum přidání: 8. 12. 2019

Píše Redakce VYLETY-ZABAVA.CZ

Přinášíme Vám několik tipů na adventní a vánoční akce z různých koutů České republiky. Přejeme příjemně prožitý advent, veselé Vánoce a vše nejlepší do nového roku!

Redakce VYLETY-ZABAVA.CZ

Adventní víkendy na zámku Hluboká

Státní zámek Hluboká připravil na letošní advent novinku, kterou budou netradičně vyzdobené prostory zámecké kuchyně. Na výzdobě kuchyně budou pracovat zahradníci z několika jihočeských zámků a významný český florista Slávek Rabušic. Otevřeno bude každou adventní sobotu a neděli od 10:00 do 16:00. Prohlídky budou volné bez průvodce a cena za prohlídku kuchyně zůstává nezměněná. Na nádvoří zámku se po několika letech vrátí stánek, kde si návštěvníci mohou zakoupit vánoční punč, teplý jablečný závin nebo horké kaštany.

Adventní programy na zámku Veltrusy

Jak se na zámku slavily před sto lety Vánoce? Vydejte se s námi na návštěvu k paní hraběnce a panu hraběti a podíváme se, co pro ně znamenaly vánoční svátky, jak je prožívali a jaké drželi zvyky. Programy probíhají od 26.11.2019 do 16.12.2019.

Zámek Červené Poříčí rozdává Betlémské světlo

Přijďte si před Štědrým dnem do zámecké kaple pro Betlémské světlo. Datum konání: 23. 12. 2019 začátek od 16.00

Nejvíce osvětlený vánoční dům Chotovice

Dům bohatě zdobený vánočním osvětlením, který se rozsvěcuje každoročně cca v polovině listopadu a svítí pak minimálně do Nového roku. Na domě najdete vánoční světelné řetězy, svítící kabely a další osvětlení hrající nejrůznějšími barvami.

Další podrobnosti o událostech a mnoho dalších akcí pro rodiny s dětmi najdete na www.vylety-zabava.cz/akce-pro-deti  nebo v mobilní aplikaci Výlety a zábava s dětmi.

Podobné články

Domácí lenošení občas neuškodí aneb odpočíváme pohodlně

V životě mohou nastat situace, kdy doma strávíme více času než obvykle. Nejčastěji nás z běžného životního tempa vyřadí onemocnění, ale může klidně jít jen o naše rozhodnutí prolenošit den bez nějakých valných aktivit. Celý článek

Vyrobte si doma dezinfekční gel na ruce

Díky koronaviru je nejen nedostatek roušek a respirátorů, ale také desinfekčních prostředků. A jak už to většinou bývá, co nelze sehnat v obchodě, snažíme se vyrobit svépomocí. Je to možné i v případě zmiňovaného dezinfekčního gelu k mytí rukou. Celý článek

Křupavý domácí chléb. Jiný už chtít nebudete

Tento recept máme vyzkoušený na spoustu variant, jednoduchý chlebík, s bylinkami, s oříšky... vždy vyšel na jedničku. Příprava zabere pár minut, kynutí je už delší, ale stojí to za to a nebudete litovat. Celý článek

Komentáře