Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Video recenze dětských her přímo od dětí

Datum přidání: 20. 2. 2020

Stavebnice, panenky, hry, auta… ať už máme doma holčičku nebo chlapečka, tyto hračky doma máme, a nejen po jednom kuse. S blížícími se narozeninami, jmeninami, oslovou, kde dítko dárek očekává, už nevíme, co vlastně vybrat, aby dárek po 5 minutách neskončil v zapomnění.

Poradíme

A nebudeme radit my dospělí, ale tipy na to, co je právě v dění přinášejí samy děti. Tým dětských odborníků vyzkoušel na vlastní kůži nové hry a zjistil, co se jim na nich líbilo, a co ne.

Digitální rozšiřování reality aneb LEGO, jak ho neznáte

Mobilní hra Harry Potter: Wizards Unite? (zdarma na Android nebo iOS) Mobilní hra funguje tak, že reálné záběry z vaší kamery hru rozšíří o virtuální realitu. Takže s monstry ze světa Harryho Pottera bojujete v reálných ulicích nebo třeba doma.

Na stejném principu funguje i LEGO „z masa a kostí“ v edici Hidden Side. V Česku seženete ve 4 verzích (Záhada na hřbitově, Paranormální autobus, Strašidelná střední škola v Newbury, El Fuegův náklaďák).

Jakmile děti stavebnici dostaví, vezmou do ruky mobil a pustí si mobilní hru od LEGO. Aplikace hotovou stavebnici naskenuje a rozšíří ji o virtuální realitu.

Deskovky jsou v kurzu

Hra Kvído Zdravouš a Mlsanda zábavnou formou naučí děti zdravému životnímu stylu. Ve hře objevují zdravé a nezdravé potraviny, pohyb, naučí se sestavovat zdravé jídlo, a přitom si všichni užijí i dostatek napětí a zábavy.

3 modely letadel: letadlo, vrtulník a stíhačku

Stavebnice LEGO – Creator 3 v 1 je pro děti od 7 let a sestaví si z ní hned 3 modely.  V krabici děti najdou i postavičku pilota, ještě aby ne, kdo by ty stroje řídil.

Podobné články

Píše Jana Blog Zrzky

Recenze: Attipas ponožkové capáčky

Botičky Attipas se řadí k barefoot capáčkům, prodávají se však na různých místech, nejen v BF prodejnách. Prodávají se v několika velikostech a mnoha krásných vzorech. Celý článek

Bára mamapocket

Píše Bára mamapocket

Do čeho zabalit svačinku a recept na domácí kokosové mléko

Svačinky si teď vozíme v krásné SKIP HOP krabičce se zvířátkem. Krabička je velká tak akorát na dětský oběd, nebo velkou svačinu. Je v ní schovaná ještě jedna menší krabička, to se určitě hodí. Celý článek

Lucie by Lylu

Píše Lucie by Lylu

Spací pytel Lodger aneb konec odkopávání

U nás když se topí, tak i v ložnici a v pokojích na spaní je pěkná zima ~ studený odchov od manžela. Já jsem pak nervní když Max spí na peřině, což je denně, takže bez pytle ani ránu a to stejné nyní platí pro malou. Děti v teple a maminka má klidné spaní... Celý článek

Komentáře