Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Víte, které vybavení vám při péči o miminko usnadní život?

Datum přidání: 11. 8. 2020

Každá maminka je vděčná za každou vychytávku, díky níž se jí pečuje o novorozené i starší děťátko snadněji a veseleji. K těm, které doma určitě oceníte, patří dětské chůvičky, odsávačky mateřského mléka a ohřívačky lahví. Všechny uvedené pomůcky nabízí společnost TrueLife. Jde jí o péči a zdraví všech členů rodiny a u svých produktů využívá nejmodernější technologie. Produkty zároveň dlouhodobě a pečlivě testuje.

Chůvičky, na které se můžete plně spolehnout

Dětské chůvičky TrueLife jsou nejprodávanější na našem trhu. Nejen díky tomu, že stále přináší zajímavé inovace. K těm posledním patří hodinková chůvička A15, jež je svého druhu jediná u nás. Chůvičky této značky získávají jedno ocenění za druhým ve srovnávacích testech, pyšní se významným titulem PRODUKT ROKU na srovnávacím portále Heuréka, který získala chůvička H32.

Koupit si můžete jak digitální video chůvičky, tak digitální audio chůvičku. Video chůvičky mají výhodu v tom, že děťátko vidíte i slyšíte. Skvělé je, že umí přepnout na noční režim, kdy ratolest vidíte, i když je v místnosti naprostá tma, můžete na něj na dálku promluvit, pustit mu oblíbenou ukolébavku.

Digitální video chůvičku TrueLife NannyCam H32

Podíváme-li se na oceněnou digitální video chůvičku TrueLife NannyCam H32, má 3,2palcový LCD displej, pokojový teploměr i automatický noční mód. Kvalitní přenos signálu zajišťuje použitá digitální technologie s frekvencí 2,4 GHz. Chůvička – její rodičovská základna, vydrží s nabitou baterií v provozu při režimu VOX až 24 hodin, což znamená, že se bez elektřiny obejdete velmi dlouho. Tato vychytávka stojí 2 590 Kč, co jež je velmi příznivá cena, při zachování vysoké kvality.

Testováno: video chůvička TrueLife NannyCam V24

Měla jsem možnost vyzkoušet a otestovat video chůvičku True Life –Nanny Cam V24. Na první pohled jsem se do ní zamilovala. Nejen kvůli modernímu designu, ale hlavně proto, že jsem věděla, jak důležitou roli v našem domě bude mít.

Odsávačky pro pomoc k lepší laktaci i úschově mléka

Odsávačky mléka používáme z více důvodů. Některé maminky díky nim odsávají přebytečné mléko, jiné si dělají zásoby mléka, jsou ale i maminky, které díky nim udržují laktaci, když děťátko z nějakého důvodu nemůže nebo nechce samo pít. Odsávačka TrueLife Nutrio BP Electric umí nejen odsávat, ale můžete ji přepnou do módu masáže či stimulace. Vždy máte na výběr z devíti úrovní intenzity, odsávání snadno nastavíte tak, aby vám bylo příjemné. Vše lze ovládat pomocí tlačítek na displeji. Skladnost je zárukou toho, že se vám s odsávačkou bude také dobře cestovat.

Ohřejte mléko i pokrmy

Jakmile máme mléko nebo kašovitou stravu v kojenecké láhvi studené, miminko je pravděpodobně nebude chtít, a také není tento pokrm vhodný pro dětský, citlivý žaludek. S ohřívačkou však můžete během chvilky ohřát vše, co potřebujete na vámi zvolenou teplotu. Skvělá je TrueLife Invio BW Double, ohřívačka, která ohřívá objem láhve rovnoměrně díky cirkulaci ohřevu pravidelnými intervaly a udržování konstantní teploty. Funkce Keep Warm udržuje správnou teplotu pokrmu, a tak je jídlo či pití k dispozici kdykoli jej potřebujete. Hodí se pro všechny druhy láhví.

Podívejte se sami na výrobky této kvalitní značky. Jsou spolehlivé, jednoduché na ovládání, precizně propracované, a přitom jsou cenově dostupné. Určitě budete spokojeni, ať už se rozhodnete pro chůvičku, odsávačku nebo ohřívačku láhví.

Podobné články

Svačinky do školy pro děti. Inspirace na pomazánky, bezlepkové svačiny a jiné

Co vyzkoušet také trochu jinou svačinu než housku se šunkou? Salátek, bezlepkové palačinky, zdravý sendvič nebo mňamkovou pomazánku s ředkvičkou, cizrnou nebo "hermelínem"? Celý článek

Píše Hana Müllerová

Kam můžete vyrazit i s dětmi za vzděláním a osobním rozvojem?

Mateřská a rodičovská dovolená je pro ženy ten správný čas zastavit se, zamyslet se nad svým osobním i profesním životem, a rozhodnout se, jakým směrem se bude dál ubírat. Celý článek

Cuketová polévka. Děti zasytí a bude jim chutnat

Už také nevíte, co z cukety udělat? Dušená cuketa, bramboráčky, sladká bábovka nebo i směs na topinky... Vyzkoušeli jste cuketovou polévku, která je hezky hutná, jemná a.... dokonalá? Náš recept je pro dětičky od cca 8 měsíců. Celý článek

Komentáře