Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Vystavějte si se svými dětmi společně ty nejhezčí vzpomínky!

Datum přidání: 1. 10. 2020

Naši nejmenší naštěstí netuší, že my dospělí znovu čelíme nejistotě a obavám. V jejich světě nemají místo, protože život je jedno veliké dobrodružství. Na úžasné cestě za poznáním jsou máma a táta těmi nejbáječnějšími společníky, a tak aspoň na chvíli zapomeňte na starosti všedního dne a hurá do hry! Nepotřebujete toho moc: lásku, představivost – a skvělého pomocníka, hračky Mega Bloks. 

Barevné kostky Mega Bloks® mají vlastní příběh, který se začal psát před 30 lety, kdy ve společnosti Fisher-Price poprvé vytvořili řadu velkých stohovatelných hraček, které jsou ideální pro malinké ručky. Vedle toho, že posilují pouto mezi rodičem a dítětem, pomáhají také tou nejzábavnější formou rozvíjet kreativitu a zručnost malých stavitelů. Na chvíle radosti, které společně při hře zažijete, nikdy nezapomenete a budou vždy patřit k nejkrásnějším momentům rodinné historie.

Můžete se společně se svými malými průzkumnicemi a průzkumníky vydat na křídlech fantazie třeba do zábavního parku. Na děti tam v sadě Velká honička čeká pejsek a kočička Peek A Blocks™ma tři příběhy, jež se dají z 35 dílků vystavět a které do hry hry vtáhnou i vás. Když třeba postavíte zábavní park, můžete dětem vyprávět o tom, jaké příhody jste v něm s kamarády před lety zažili vy sami – a nedivte se, když pejska či kočičku potom spolu s pár kostkami najdete v kapse dětské bundy. Holčičky i kluci si roztomilé figurky oblíbí natolik, že se s nimi nebudou chtít rozloučit! 

Mega Bloks jsou perfektní i pro dny, kdy se nebe zbarví do šeda a déšť ne a ne ustat. Kutálející se panda ze 14dílné sady Mega bloks Peek A Blocks™Velká skluzavkaLesní panda moc dobře ví, jak únavný umí déšť být, pochází totiž z deštného pralesa! Děti ji můžou umístit na začátek veliké klouzačky, která je součástí sady, stisknout páčku a sledovat, jak se zvířátko kutálí až dolů – a potom můžete společně prozkoumat všechna zákoutí domova, abyste našli místo, kde jí i s palmou bude nejlépe a kam se za ní malí dobrodruzi budou rádi vracet.

A když teploty klesnou a celí zmrzlí se s červenými tvářemi vrátíte z procházky, neznamená to, že je konec zábavným hrám! Mega Bloks nabízí v 12dílné sadě Velká skluzavka – Tučňák také polárního tučňáka, který se umí kutálet stejně dobře jako jeho kamarádi pejsek, kočička a panda a zima za oknem ho rozhodně neodradí. Můžete si tak s dětmi vytvořit jižní pól přímo doma v obývacím pokoji a hrát si na polární badatele, na které čekají nástrahy v podobě ledové skluzavky, kterou se spustí za dalším dobrodružstvím.

Podobné články

Spojte hru a zábavu s učením. LEGO® DUPLO® je skvělou pomůckou

Drtivá většina dětí si od nejmenšího věku ráda skládá kostičky a staví z nich nejrůznější výtvory. Vy jim můžete nabídnout ke hře kostičky, které lze nejen skládat, tvořit z nich komíny, „nakládat“ vagonky vláčků nebo stavět výtvory plné fantazie. Celý článek

Čeká vás party nebo oslava? Nesmí vám chybět dokonalá hra

Určitě už jste byli na party, na níž přišla na řadu nějaká ta hra, a tak bylo o zábavu postaráno. Jestliže máte výbornou hru, skvělá zábava se vám zaručeně nevyhne. Celý článek

Rozmanité hry, které zabaví každého z rodiny

Také patříte k těm, kteří rádi usednou k deskové či jiné hře? Je dobré mít doma zásobu více typů her, abyste mohli hrát všichni spolu, ve dvou, sami, vymýšlet strategie nebo se vzdělávat. Nechte se inspirovat a obohaťte své království her. Celý článek

Komentáře