Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Vytvoř si originální náramek díky LEGO® DOTS

Datum přidání: 10. 6. 2020

Mnoho dětí dnes rádo nosí „šperky“ v podobě náramků, náušnic, přívěšků a dalších, které si vytvoří podle své fantazie. Pro všechny malé návrháře a návrhářky přináší LEGO novou řadu DOTS. Díky ní si mohou děti vyrábět nejrůznější doplňky či náramky. Jejich vzhled vytváří podle aktuální nálady, zájmů, nebo podle toho, co právě prožívají.

Pestrost barev i tvarů

Na své si přijdou děti od věku 6 let, které baví tvoření a vkládání své fantazie do hmotných věcí. Díky LEGO DOTS si mohou vyrobit pestrobarevný náramek síly, kouzelného lesa, náramek inspirovaný duhou či záhadami vesmíru nebo sportovní náramek s heslem „Do toho!“ Na jednobarevném podkladě se nachází spousty výstupků, na něž mohou děti připevnit jednotlivé dílky DOTS zdobících kostiček, které mají mnoho významů. Najdete mezi nimi dílky se smajlíky s různými náladami, ale také hudební noty, srdíčko v barvách duhy, diamant a další, ale také dílky jednobarevné v různých tvarech. Nechybí ani třpytky, zvířátka a další roztomilé motivy, což potěší především holčičky.

Bohaté sady, které se dají mezi sebou kombinovat

Nemusíte stavět podle návodu, s LEGO DOTS můžete vytvářet vlastní dizajny podle vaší fantazie. K náramkům či doplňkům do pokojíčku lze dokoupit extra LEGO DOTS doplňky ke zdobení, které můžete různě kombinovat, a tak své výtvory přizpůsobit nejen aktuálnímu dění, ale i svému oblečení, doplňkům, např. kabelce, kloboučku, obuvi nebo třeba k barvě nehtů.

Sada doplňků obsahuje vždy přes 100 barevných dílků, z nichž jsou některé duhově třpytivé a další jsou krásně potištěny. Překvapením pro každého, kdo si sadu pořídí bude, co přesně vás v balíčku čeká.

Nezbývá než si vybrat náramek, který je dítku nejmilejší, nebo mu jich pořídit rovnou víc, podělit se s kamarády a zábava může začít. Možností, jak jej ozdobit, do jakých barev jej ladit či jaký styl zvolit, je nespočet. Náramek tak bude mít velmi mnoho podob.

Podobné články

Mgr. Eva Kolesová

Píše Mgr. Eva Kolesová

Jak rozpoznat opožděný vývoj řeči

V předchozích článcích na téma logopedie jsme se seznámili s různými vadami řeči. Dnes se budeme věnovat tématu opožděného vývoje řeči. Jedná se o velmi rozšířenou vadu řeči. Počet dětí s tímto problémem prudce narůstá. Proč je tomu tak? Celý článek

Boty na cvičení nebo do bazénu? Slipstop capáčky i pro školáčky

Školní rok je již v plném proudu a s ním začínají i různé kroužky, kam děti chodí, aby na chvíli odložily tablety a jiné technické vymoženosti. Gymnastika, judo, plavání, … Na vše je třeba výbava, legíny, plavky, dres a boty. Celý článek

DIY domácí sliz

Návodů na tuto hmotu je na internetu opravdu hodně. Vyzkoušeli jsme 3 možné postupy výroby slizu. Jeden je s jedlou sodou, na druhý je třeba tekutý škrob a třetí je s boraxem. Proč se do toho pustit? Fajn zábava pro děti a hra s ním příjemně uklidňuje. Celý článek

Komentáře