Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Vytvoř si originální náramek díky LEGO® DOTS

Datum přidání: 10. 6. 2020

Mnoho dětí dnes rádo nosí „šperky“ v podobě náramků, náušnic, přívěšků a dalších, které si vytvoří podle své fantazie. Pro všechny malé návrháře a návrhářky přináší LEGO novou řadu DOTS. Díky ní si mohou děti vyrábět nejrůznější doplňky či náramky. Jejich vzhled vytváří podle aktuální nálady, zájmů, nebo podle toho, co právě prožívají.

Pestrost barev i tvarů

Na své si přijdou děti od věku 6 let, které baví tvoření a vkládání své fantazie do hmotných věcí. Díky LEGO DOTS si mohou vyrobit pestrobarevný náramek síly, kouzelného lesa, náramek inspirovaný duhou či záhadami vesmíru nebo sportovní náramek s heslem „Do toho!“ Na jednobarevném podkladě se nachází spousty výstupků, na něž mohou děti připevnit jednotlivé dílky DOTS zdobících kostiček, které mají mnoho významů. Najdete mezi nimi dílky se smajlíky s různými náladami, ale také hudební noty, srdíčko v barvách duhy, diamant a další, ale také dílky jednobarevné v různých tvarech. Nechybí ani třpytky, zvířátka a další roztomilé motivy, což potěší především holčičky.

Bohaté sady, které se dají mezi sebou kombinovat

Nemusíte stavět podle návodu, s LEGO DOTS můžete vytvářet vlastní dizajny podle vaší fantazie. K náramkům či doplňkům do pokojíčku lze dokoupit extra LEGO DOTS doplňky ke zdobení, které můžete různě kombinovat, a tak své výtvory přizpůsobit nejen aktuálnímu dění, ale i svému oblečení, doplňkům, např. kabelce, kloboučku, obuvi nebo třeba k barvě nehtů.

Sada doplňků obsahuje vždy přes 100 barevných dílků, z nichž jsou některé duhově třpytivé a další jsou krásně potištěny. Překvapením pro každého, kdo si sadu pořídí bude, co přesně vás v balíčku čeká.

Nezbývá než si vybrat náramek, který je dítku nejmilejší, nebo mu jich pořídit rovnou víc, podělit se s kamarády a zábava může začít. Možností, jak jej ozdobit, do jakých barev jej ladit či jaký styl zvolit, je nespočet. Náramek tak bude mít velmi mnoho podob.

Podobné články

Tatínkové si hrají s Barbie. Společná hra s dcerou pomáhá budovat její sebevědomí

Svět plný úžasných možností, v němž každá malá holčička může sáhnout po hvězdách. Takový by měl být, a díky kampani Tatínkové si hrají s Barbie společnosti Mattel k němu máme o kousek blíž. Celý článek

Slunce, bodnutí hmyzem, ovoce – děti a alergie

Letní měsíce jsou spjaty nejen se zábavou, ale bohužel i s nepříjemnými zážitky, které naše děti mohou potkat na každém kroku. Nechtěné a život komplikující zkušenosti přináší alergické reakce na mnohé podněty. Celý článek

Lezením po čtyřech děťátko posilní bříško i ručičky. Jak pomoci dítku naučit se lézt?

Jakmile se nám narodí děťátko, už za pár týdnů můžeme s úžasem sledovat, jak rychle se učí všemožné dovednosti. Začíná udržovat svou pozornost, dokáže sledovat věci, poznává své ruce, začne se usmívat, broukat, zkouší, kde má nožičky… Celý článek

Komentáře