Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Vytvoř si originální náramek díky LEGO® DOTS

Datum přidání: 10. 6. 2020

Mnoho dětí dnes rádo nosí „šperky“ v podobě náramků, náušnic, přívěšků a dalších, které si vytvoří podle své fantazie. Pro všechny malé návrháře a návrhářky přináší LEGO novou řadu DOTS. Díky ní si mohou děti vyrábět nejrůznější doplňky či náramky. Jejich vzhled vytváří podle aktuální nálady, zájmů, nebo podle toho, co právě prožívají.

Pestrost barev i tvarů

Na své si přijdou děti od věku 6 let, které baví tvoření a vkládání své fantazie do hmotných věcí. Díky LEGO DOTS si mohou vyrobit pestrobarevný náramek síly, kouzelného lesa, náramek inspirovaný duhou či záhadami vesmíru nebo sportovní náramek s heslem „Do toho!“ Na jednobarevném podkladě se nachází spousty výstupků, na něž mohou děti připevnit jednotlivé dílky DOTS zdobících kostiček, které mají mnoho významů. Najdete mezi nimi dílky se smajlíky s různými náladami, ale také hudební noty, srdíčko v barvách duhy, diamant a další, ale také dílky jednobarevné v různých tvarech. Nechybí ani třpytky, zvířátka a další roztomilé motivy, což potěší především holčičky.

Bohaté sady, které se dají mezi sebou kombinovat

Nemusíte stavět podle návodu, s LEGO DOTS můžete vytvářet vlastní dizajny podle vaší fantazie. K náramkům či doplňkům do pokojíčku lze dokoupit extra LEGO DOTS doplňky ke zdobení, které můžete různě kombinovat, a tak své výtvory přizpůsobit nejen aktuálnímu dění, ale i svému oblečení, doplňkům, např. kabelce, kloboučku, obuvi nebo třeba k barvě nehtů.

Sada doplňků obsahuje vždy přes 100 barevných dílků, z nichž jsou některé duhově třpytivé a další jsou krásně potištěny. Překvapením pro každého, kdo si sadu pořídí bude, co přesně vás v balíčku čeká.

Nezbývá než si vybrat náramek, který je dítku nejmilejší, nebo mu jich pořídit rovnou víc, podělit se s kamarády a zábava může začít. Možností, jak jej ozdobit, do jakých barev jej ladit či jaký styl zvolit, je nespočet. Náramek tak bude mít velmi mnoho podob.

Podobné články

Soutěž o krásné hračky Niny pro nejmenší

Pořídit dárek dětem není tak složité, tedy u těch, které už ví, o co jde. Ty menší malují nebo píšou dopis Ježíškovi, větší si prostě jasně řeknou, co by rády, ale co nejmenší zlatíčka? Celý článek

Zima a děti: Jak vybavit kojence, batole nebo školáka do zimy?

Jaká bude letošní zima? Předpovědi říkají, že by měla být po dlouhé době ta pravá nebo možná bude mírná jako byla ta loňská. Nemá smysl čekat, je dobré být připraven. Celý článek

Jedno dítě nadané, druhé ne. „Rozvíjejte každé podle jeho možností,“ radí psycholožka

Mít doma nadané dítě nemusí být pro rodiče vždy taková výhra, jak se zdá. Takové dítě totiž potřebuje specifické podmínky pro svůj rozvoj, které by ovšem neměly být na úkor sourozence, který stejným nadáním neoplývá, aby se necítil méněcenný. Každé dítě je... Celý článek

Komentáře