Vzhůru na safari – hrací deka s hrazdou

Datum přidání: 19. 3. 2015
Tereza

Píše Tereza

Vzhůru na safari – hrací deka s hrazdou

Když jsem čekala Lolinku, vyráběla a šila jsem si spoustu věcí sama. Tentokrát to ale prostě nejde. Volný čas chci věnovat co nejvíc Lolince, takže velké projekty musí jít stranou a věci pro druhátko být z obchodů.

No jo… Jenže ono to vůbec není tak snadné. Alespoň pro mě teda ne.

Že chci deku s hrazdou i pro chlapečka, je mi jasné od začátku, protože Lola tu svou milovala (taky jí dala co proto!).

Nechci ale nic křiklavě barevného, nic přeplácaného, nic, co má na sobě podivné tvory, které ani já neumím pojmenovat, nic na baterky, nic… No… Ale zároveň to musí být zábavné. A milé.

Zkrátím to. Do výběru se nakonec dostaly dvě hrací deky. A jednu z nich už máme teda doma!

ABC Zoo od značky Skip Hop.

Tuhle značku mám mimochodem vážně ráda, i Lola od ní měla jako miminko pár hraček a jejich příbory používá pořád.

Takhle si to představuju.

Příjemné pastelové barvy, milá zvířátka k zulíbání.

Lev má na sobě dřevěné kousátko, opička průhledné chrastítko. Zebra píská, slon chrastí a velryba má místo břicha zrcátko. Zábavy kopec!

Součástí je taky tenhle polštářek pod ručičky, pro čas na bříšku.

Hrazda se dá odepnout, když už miminko tráví hodně času na břiše, a hračky přepnout z ní přímo na deku – každá má svoje místo, svou úchytku, kam patří, aby se neztratila. I na samotné hrazdě jsou pro každé zvířátko úchytky dva – ve dvou polohách, které můžete měnit.

Materiál je příjemný a deka tak akorát vyztužená.

Navíc samotná deka má na sobě plno aktivit – opička na dece má v sobě skryté pískátko, na které stačí zatlačit, sloní uši a ptačí křídla šustí, velryba je z jemného plyše.

Ach. Krása. Jsem spokojená a odškrtávám s hrdostí další položku svého druhého mimi seznamu.

Podobné články

mama Kristie

Píše mama Kristie

Skvělý úlovek: Albi kouzelné čtení

My jsme si teď oblíbili Dinosaury, které namluvil Alfred Strejček a nejen, že se děti naučí něco o historii těchto obrů, můžou si poslechnout i jejich zvuky, které jsou fakt super. Knížka “Moje první písmena”... Celý článek

Píše Mimi&já

Video recenze: Yedoo odrážedlo TooToo

Přemýšlíte, jak děti zabavit, vytáhnout je ven? Při procházkách si užít zábavu bez fňukání, že je bolí nožičky a už nemůžou? Řešení je prosté, pořiďte jim parťáka ODRÁŽEDLO a slibujeme, že ven budou tahat ony vás. Více vám poví maminka Petra. Celý článek

Little B

Píše Little B

Video recenze: G-mini elektronické lehátko Abel

Plánujete, přemýšlíte nad koupí lehátka pro miminko? Jukněte na video recenzi od maminky Báry, třeba vás přesvědčí. Jejímu chlapečkovi se prý v lehátku moc, moc líbí a přes den v něm rád odpočívá. Celý článek

Komentáře