Vzhůru na safari – hrací deka s hrazdou

Datum přidání: 19. 3. 2015
Tereza

Píše Tereza

Vzhůru na safari – hrací deka s hrazdou

Když jsem čekala Lolinku, vyráběla a šila jsem si spoustu věcí sama. Tentokrát to ale prostě nejde. Volný čas chci věnovat co nejvíc Lolince, takže velké projekty musí jít stranou a věci pro druhátko být z obchodů.

No jo… Jenže ono to vůbec není tak snadné. Alespoň pro mě teda ne.

Že chci deku s hrazdou i pro chlapečka, je mi jasné od začátku, protože Lola tu svou milovala (taky jí dala co proto!).

Nechci ale nic křiklavě barevného, nic přeplácaného, nic, co má na sobě podivné tvory, které ani já neumím pojmenovat, nic na baterky, nic… No… Ale zároveň to musí být zábavné. A milé.

Zkrátím to. Do výběru se nakonec dostaly dvě hrací deky. A jednu z nich už máme teda doma!

ABC Zoo od značky Skip Hop.

Tuhle značku mám mimochodem vážně ráda, i Lola od ní měla jako miminko pár hraček a jejich příbory používá pořád.

Takhle si to představuju.

Příjemné pastelové barvy, milá zvířátka k zulíbání.

Lev má na sobě dřevěné kousátko, opička průhledné chrastítko. Zebra píská, slon chrastí a velryba má místo břicha zrcátko. Zábavy kopec!

Součástí je taky tenhle polštářek pod ručičky, pro čas na bříšku.

Hrazda se dá odepnout, když už miminko tráví hodně času na břiše, a hračky přepnout z ní přímo na deku – každá má svoje místo, svou úchytku, kam patří, aby se neztratila. I na samotné hrazdě jsou pro každé zvířátko úchytky dva – ve dvou polohách, které můžete měnit.

Materiál je příjemný a deka tak akorát vyztužená.

Navíc samotná deka má na sobě plno aktivit – opička na dece má v sobě skryté pískátko, na které stačí zatlačit, sloní uši a ptačí křídla šustí, velryba je z jemného plyše.

Ach. Krása. Jsem spokojená a odškrtávám s hrdostí další položku svého druhého mimi seznamu.

Podobné články

Proprepiaf

Píše Proprepiaf

Recenze: kouzelná a důmyslná stavebnice LEGO®

Lego je opravdu prima hračka. A ano, doporučovaný věk u Lego City (ten nejnižší, co jsem na krabici našla – liší se to komplikovaností stavebnice) je pět let. Žížovi jsou čtyři a už s ním válí jako ten největší mazák. První složení stavebnice vždy okoukne... Celý článek

Píše Mirek

Recenze: Coqui chlapecké sandály Froggy

Sluníčko se začíná opět ozývat, nastává nejvyšší čas udělat v botníku průvan. Dětské nožky rostou a jistě bude třeba nakoupit nové boty. Loňské Coqui Froggy sloužily na jedničku, tak nebyl důvod hledat jiné boty. Nechte se inspirovat. Celý článek

Monika z U nás na kopečku

Píše Monika z U nás na kopečku

Domečky pro malé nájemníky: WOODY Vila Wisteria

Domečky u nás frčí. Ať už je obývají nejrůznější nájemníci. Tento si Betynka vybrala k narozeninám s praktickým dodatkem: "Ale až budu velká, mami, tak mi ho dáš na půdu pro moje děti, jo?" Posílám pár detailnějších fotek na přání... Celý článek

Komentáře