Vzhůru na safari – hrací deka s hrazdou

Datum přidání: 19. 3. 2015
Tereza

Píše Tereza

Vzhůru na safari – hrací deka s hrazdou

Když jsem čekala Lolinku, vyráběla a šila jsem si spoustu věcí sama. Tentokrát to ale prostě nejde. Volný čas chci věnovat co nejvíc Lolince, takže velké projekty musí jít stranou a věci pro druhátko být z obchodů.

No jo… Jenže ono to vůbec není tak snadné. Alespoň pro mě teda ne.

Že chci deku s hrazdou i pro chlapečka, je mi jasné od začátku, protože Lola tu svou milovala (taky jí dala co proto!).

Nechci ale nic křiklavě barevného, nic přeplácaného, nic, co má na sobě podivné tvory, které ani já neumím pojmenovat, nic na baterky, nic… No… Ale zároveň to musí být zábavné. A milé.

Zkrátím to. Do výběru se nakonec dostaly dvě hrací deky. A jednu z nich už máme teda doma!

ABC Zoo od značky Skip Hop.

Tuhle značku mám mimochodem vážně ráda, i Lola od ní měla jako miminko pár hraček a jejich příbory používá pořád.

Takhle si to představuju.

Příjemné pastelové barvy, milá zvířátka k zulíbání.

Lev má na sobě dřevěné kousátko, opička průhledné chrastítko. Zebra píská, slon chrastí a velryba má místo břicha zrcátko. Zábavy kopec!

Součástí je taky tenhle polštářek pod ručičky, pro čas na bříšku.

Hrazda se dá odepnout, když už miminko tráví hodně času na břiše, a hračky přepnout z ní přímo na deku – každá má svoje místo, svou úchytku, kam patří, aby se neztratila. I na samotné hrazdě jsou pro každé zvířátko úchytky dva – ve dvou polohách, které můžete měnit.

Materiál je příjemný a deka tak akorát vyztužená.

Navíc samotná deka má na sobě plno aktivit – opička na dece má v sobě skryté pískátko, na které stačí zatlačit, sloní uši a ptačí křídla šustí, velryba je z jemného plyše.

Ach. Krása. Jsem spokojená a odškrtávám s hrdostí další položku svého druhého mimi seznamu.

Podobné články

Testovali jsme příkrmy Ella´s Kitchen a kaše a mléko Kendamil

Příkrmy Ella´s Kitchen a kaše a umělá mléka Kendamil u nás zatím nejsou tak známá jako v zahraničí, kde se těší značné oblibě. Proto jsme je vyzkoušeli a podívali se i na jejich složení. Celý článek

Píše Little B

Video recenze: CAM židlička a přístroj na příkrmy Nutribaby

Chystáte se s děťátkem na první příkrmy a hledáte vhodnou židličku? Pak by v rozhodování mohlo pomoci naše video, kde vám maminka Bára ukáže jídelní židličku CAM Pappananna a jako bonus představí přístroj, který má na příkrmy. Celý článek

Marttula

Píše Marttula

Traktor značky KOVAP

Je to už nějaký pátek, co jsem se rozhodla dávat přednost hračkám, které nejsou vyrobeny z plastu. Když jsem byla před Vánoci u kamarádky, naši kluci (2 roky) se neustále přetahovali o kovový traktor, starý téměř 30 let. Celý článek

Komentáře