Zahrada plná her a dobrodružství

Datum přidání: 2. 4. 2018

Píše Nikol Podhorská

WOODY Pískoviště dřevěné - barevné
WOODY Pískoviště dřevěné - barevné

Nastává nejvyšší čas na to, abyste vaši zahradu začali pomalu připravovat na jarní a letní sezónu. A to především pro své ratolesti, pro které zahrada představuje ideální vyžití.

Konečně je po zimě. Stoupající teploty nám napovídají, že jaro už je skoro tady. Nastává čas, kdy si musíte odzimovat domy i zahrady. Začínají zahradní práce, ta radost, kdy sami něco pěstujete, kdy vám přímo pod rukama něco vzkvétá. A pak je tu ještě jedno potěšení. Konečně můžete děti po obědě poslat na zahradu, kde si budou hrát a vy je nemusíte každou minutu hlídat, aby se necpaly sněhem a nebyly celé mokré. Když jim navíc na zahradu pořídíte vhodné hračky, zabavíte je na dlouhé hodiny.  

Pískem se zavděčíte nejvíc

Zrovna jste dostavěli dům a ještě vám na zahradě zbyla spousta písku? Ideální čas pořídit dětem pískoviště. Vlastně pískoviště pořiďte tak jako tak. Neexistuje totiž nic, čím byste se dětem zavděčili víc. Když berete děti na hřiště, vždycky můžete mít trochu obavu, že písek není čistý. Navíc znáte svoje děti, a tak víte, že jakmile se otočíte, začnou si dávat ručky do pusy a katastrofa je na světě. Pokud jim ale koupíte jejich vlastní pískoviště, které můžete na noc vždycky přikrývat, budete vědět, že je tahle zábava vlastně bezpečná. Nikdo nevidí rád, když se děti cpou pískem, ale alespoň budete vědět, že v něm nejsou žádná nemilá překvapení.

Máme pro vás navíc tip – poohlédněte se po speciálním typu pískoviště, které má dvojí využití. V létě jej totiž snadno přeměníte v bazének. Zabijete tak vlastně dvě mouchy jednou ranou a pro děti budete mít jarní i letní zábavu.

Little Tikes Vodní stůl a pískoviště

Dětský rozkládací hrací stolek 2 v 1 v sobě ukrývá pískoviště a vodní stůl. Je vhodný pro děti již od 2 let. Ve vodním bazénku jsou vytvarované mosty a brány pro jízdu lodiček. Součástí balení jsou dvě bábovičky a tři hračky na písek.Vodní stůl a pískoviště rozkládací v jedné části ukrývá prostor pro pískoviště a ve druhé polovině malý bazének k naplnění vodou.

Little Tikes Vodní stůl a pískoviště

Dejte dětem vlastní domek

Americké rodinné komedie, to je nestárnoucí klasika ve všech ohledech. I co se týče způsobů, kterými američtí rodiče zabavují své děti. Těch je spousta, ale v tuto chvíli máme na mysli domky na stromech. Téměř každá americká rodina má u svého domu zmenšenou verzi svého obydlí. U nás tenhle trend zatím nefrčí, to ale neznamená, že by se dětem nelíbilo hrát si na dospělé a být pány svého domu. Aby byly jejich hry bezpečnější, můžete jim místo domku na stromě pořídit obyčejný domeček na zemi. Úspěch sklidí stejně velký, jako ten stromový. Výhodou ale je, že vy budete mnohem klidnější.

Pokud se vám zdá, že vlastní domeček si děti ještě nezaslouží, můžete jim jako alternativu nabídnout vlastní zahradní stan. Funkci bude plnit stejnou, navíc se v něm děti budou vždycky cítit jako na dobrodružné výpravě.

WOODY Zahradní dřevěný domeček Erik

Domek je vyroben z přírodního dřeva bez nátěru. Můžete si jej tedy domalovat podle sebe. Domek má po stranách dvě velká okna do půli stěny. Na přední straně jsou dveře s ohrádkou a menší okno. Rozměry domku šířka 140 x výška 153 x hloubka 123 cm.

WOODY Zahradní dřevěný domeček Erik

Bez houpačky není zahrada

Rádi byste pro svoje miláčky udělali všechno na světě, to je jasné. Ale někdy vás prostě napadne, že ta zahrada je přece taky tak trochu vaše a že by bylo moc hezké mít možnost si ji trochu užít. Abyste byli pořád skvělými rodiči, kteří mají své děti na prvním místě vždy a za všech okolností, vyřešte tuto situaci houpačkou. Houpačky k zahradám prostě patří. A nikoho ani nenapadne, že jste si ji koupili spíš pro sebe než pro dětičky. Budete rázem rodiči roku, kteří si pro sebe zařídili trošku toho zahradního odpočinku. S minimální námahou.

Pohyb zábavně

Jistě, pohyb je důležitý pro naše zdraví. Ale víte, že i pro duševní očistu? Navíc nemusíte hnout ani prstem! Stačí zabavit vaše děti do takové míry, aby se dostatečně a hlavně zdravě unavily. Pomůže vám k tomu třeba trampolína nebo nafukovací skákací hrad s nejrůznějšími prolézačkami a skluzavkami. Díky tomu se děti dostatečně odreagují, procvičí si své pohybové dovednosti, a až budou mít jít večer do hajan, půjdou úplně bez řečí, tím si buďte jistí.

Podobné články

Burger a zeleninové hranolky

Burger, hamburger... s masem, se sýrem, s rybou nebo plný zeleniny. Možností je opravdu mnoho. Přinášíme recept na klasiku, plus zdravější variantu přílohy, zeleninové hranolky. A jako bonus vlaječky (k tisku), které nesmí chybět na žádné oslavě pro děti. Celý článek

Píše Eva Nováková

Rozveselte dětský pokoj tapetami

Přijde vám zeď v pokojíčku vašeho dítka smutně prázdná? Není nic lehčího, než vybrat veselou barevnou tapetu, nalepit ji na zeď a vytvořit tak z pokojíčku dětské království plné radosti. Tapety jsou praktické a moderní ozvláštnění, které se hodí do každého int Celý článek

Colours of Ostrava s dětmi? Žádný problém! Přátelská atmosféra i zóna s programem pro rodiny s dětmi

Od 18. do 21. července bude probíhat velká akce s názvem Colours of Ostrava. Festival, na který můžete vyrazit s celou rodinou. Čeká vás bohatý hudební a doprovodný program, stejně jako speciální zóna ČEZ Family Park určená právě rodinám s dětmi. Celý článek

Komentáře