Plactiva po ockovani

Dotaz od: Monika
Datum přidání: 22. 9. 2017

Dobry den, uz jsme 5 dni po ockovani druha davka hexa a mala je porad plactiva a protivna, drive byla spokojena a hrala si sama a ted ne.prejde to nebo mam jit k doktorce radeji na kontrolu?

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý den Moniko, no 5 dní už je docela dlouho, uvidíte jak bude o víkendu, jestli se třeba nepere s nějakým infektem. Ale i kdyby už byla dobrá, stejně bych to paní doktorce řekla, aby o tom věděla a další dávku mohla třeba dát - samozřejmě dle svého a Vašeho zvážení - o něco déle.

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.