kojení 2,5letého dítěte

Dotaz od: marcela kotková
Datum přidání: 24. 6. 2018

Dobrý den,prosím o radu pro dceru,jak přestat kojit 2,5letého syna.Problém je v tom,že bez ukojování večer neusne,v noci se budí na kojení.Mám pocit,že se jedná již pouze o psychickou závislost.Nyní se mu začaly kazit zoubky,přesto,že poctivě čistí,ale vzápětí spí s prsem v pusince.Chlapec je živý,možná trochu hyperaktivní.Prosím o radu,jak postupovat,aby jeho psychika příliš neutrpěla.Moc děkuji.Kotková.

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoct

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

<p>Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...</p> <p>Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i <a href="https://www.prodeti.cz/kampane" target="_blank">super akce</a>.</p>