Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Prujem

Dotaz od: Kristýna Poslední
Datum přidání: 18. 7. 2018

Dobry den, syn 8 měsíců má již tyden ridsi stolici, byly jsme na vyterech a vse je v pořádku, prijde mi ale ze se to nelepsi ani nehorsi, rostou mu zuby, stolice cca 4-5 i v noci, davame i Hylakforte na doporuceni Dr. Jak dlouho muze trvat problem ohledne zubu ?

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý den, paní Poslední nejsem lékař, jsem sestřička, ale z praxe mohu napsat nějaké postřehy. Nevím jestli dítě je kojené nebo dostává umělé mléko a příkrmy. Pokud je kojené, tak klidně kojte, kojení se nepřerušuje, pokud má umělé mléko, může se krátkodobě podávat ALL 110, což je mlíčko, které je určené při průjmech, do stravy synka můžete zařadit vařenou, dušenou mrkev, která staví, též je vhodná rýže. Pokud se jedná o průjem spojený s prořezáváním zoubků, může trvat opravdu pokud se zoubek neproklube. Pokud by se průjem ale zhoršil, je důležitá opětovná kontrola u lékaře. Počet stoliček 4-5 za 24 hodin může být, nemělo by jich být víc jak 8 za 24 hodin. Přeji hodně zdraví!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Redakce Mall Pro děti

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Mall Pro děti

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.

Bc. Hana Šalandová

Na vaše dotazy odpovídá Bc. Hana Šalandová

Jsem registrovaná zdravotní sestra s více než dvacetiletou praxí v oboru medicíny na pozici zdravotní a dětské sestry.
Jsem certifikovaná laktační poradkyně.
Jsem odbornou poradkyní švýcarské společnosti Just.
Jsem matkou 3 dětí.

www.ponarozeni.cz