Odtříkávání množství

Dotaz od: Nikola Bartakova
Datum přidání: 23. 8. 2018

Dobrý den, mohu se optat, jaké množství mlíčka mám odtříkat, když potřebuji nechat měsíční miminko doma s tatínkem a vychází nám do toho kojení?

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý den,mělo by stačit 80-100ml. Nedá se to jednoznačně určit, ale určitě odejdete těsně po kojení, až se miminko vzbudí tatínek nakrmí a miminko vypije dle chuti. Když se vrátíte můžete hned nakojit, u kojení není potřeba dodržovat nějaký časový harmonogram. Mateřské mléko je přirozená strava. Hezký den a děkuji za dotaz!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.