Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

převrácený spánkový režim

Dotaz od: G.Filípková
Datum přidání: 21. 12. 2016

Dobrý den, sestřičko

Odpoveď od: Neznámý

Dobrý večer,sestřičko. Děkuji Vám za radu, ráda si od Vás knihu půjčím

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý večer, děkuji za hezká slova a dotaz.
Máťa je ve věku,kdy mu mohou začínat růst zoubky a může být nespavost spojená s tím, zde by bylo možno vyzkoušet na noc Panadol sirup podle váhy a viděla by jste, jestli je to lepší.
Další co Vám mohu nabídnou je knížka dr.Estivilla Dětská nespavost, je to útlá brožovaná publikace, která radí co dělat, když dítě nemůže spát.Jsou tam obyčejné jednoduché rady, ale důležitá je trpělivost a hlavně důslednost.
Mezi svátkama jsme v práci, jestli chcete, stavte se, půjčím Vám ji a mezitím zkuste ten Panadol, pokud by příčinou byly rostoucí zoubky.
Přeji hezký večer!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoct

Bezplenková metoda funguje. „Ale nemusí vyhovovat každému,“ říká zkušená maminka

Bezplenková komunikační metoda neboli BKM je jeden z mnoha trendů „návratu ke kořenům“, které jsou v posledních letech mezi maminkami populární. Ty, které ji vyzkoušely, na ni obvykle nedají dopustit. Řada jiných ji však odsuzuje, často jen kvůli neznalosti. Celý článek

Vývoj miminka 4. měsíc: Připravte se na velké pokroky

V tomto období vás vaše miminko překvapí velkými pokroky. Bez problémů již pozná známé tváře, je velice společenské a dokonce se umí přitáhnout do sedu. Ve čtvrtém měsíci je miminko už velmi vnímavé a vyžaduje společnost. Celý článek

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.