převrácený spánkový režim

Dotaz od: G.Filípková
Datum přidání: 21. 12. 2016

Dobrý den, sestřičko

Odpoveď od: Neznámý

Dobrý večer,sestřičko. Děkuji Vám za radu, ráda si od Vás knihu půjčím

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý večer, děkuji za hezká slova a dotaz.
Máťa je ve věku,kdy mu mohou začínat růst zoubky a může být nespavost spojená s tím, zde by bylo možno vyzkoušet na noc Panadol sirup podle váhy a viděla by jste, jestli je to lepší.
Další co Vám mohu nabídnou je knížka dr.Estivilla Dětská nespavost, je to útlá brožovaná publikace, která radí co dělat, když dítě nemůže spát.Jsou tam obyčejné jednoduché rady, ale důležitá je trpělivost a hlavně důslednost.
Mezi svátkama jsme v práci, jestli chcete, stavte se, půjčím Vám ji a mezitím zkuste ten Panadol, pokud by příčinou byly rostoucí zoubky.
Přeji hezký večer!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.