Časté buzení

Dotaz od: Iveta
Datum přidání: 27. 2. 2017

Dobrý den, mám 16 měsíčního syna. Od narození má neklidný spánek.Po usnutí se za půl hodiny vzbudí, uklidní a uspí ho pouze kojení (spíš jen žužlání) a tak se to opakuje celou noc. Maximálně vydrží spát 1 – 1,5 hodiny. Má lehké spaní, vzbudí ho i když se vedle něj pohnu, tak s námi spí v posteli. Dudlík v noci odmítá, umělé i kravské mléko také. Zkoušela jsem už všechno možné a už si nevím rady. Poradíte? Děkuji!

Odpoveď od: Neznámý

moja céra mia

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.