Kojim 2x za 24 hodin

Dotaz od: Simmma
Datum přidání: 3. 2. 2015

Mila Hanko, dakujem za odpoved. Som rada, ze ked ju kojim 2x za 24 hodin netreba uz dat UM, inak by som kojila iac dalje. Uvidim ako sa mi bude darit pri dennom uspavani dnes. Dakujem aj za rady ohladne nocneho odstavovania a cajiku. Kojit vsak este aspon 2x chcem dalej. Prajem vsetko dobre, je super, ze sa mame na koho obratit. Vdaka.

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Simčo, když vám to bude se Sárinkou vyhovovat , tak můžete klidně takhle kojit do 2 let, takové je doporučení, ale záleží zcela na vás.
Přeji vše nejlepší.

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.