Zánět prsu

Dotaz od: Marie
Datum přidání: 14. 4. 2015

Dobrý den Hani,díky za odpověd.Dneska jsem navštívila gynekologa a mám zánět,dostala jsem
antibiotika a kapičky na lepší spouštění mlíka,včera večer mi nepomáhali už ani studené obklady,no hrůza a taky to docela bolí jak normálně tak i když se malí přisaje,ale to jen na okraj.Jen nevím jak se to přihodí,protože malému bude 9měsíců a protože takový tři měsíce kojím jen z toho jednoho myslím si že se i vyprázdnuje dobře,z druhý ho se odstavil sám odmítal dokud nedostal to svý správný prso.No ale to jsem se rozepsala víc než jsem chtěla,chtěla jsem ti hlavně poděkovat za pomoc,takže ještě jednou moc díky .

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý den Maruško, zánět vzniká z nedostatečného vyprazdňování prsu,ze špatné techniky sání,ale to Vám asi lékař řekl.
Přeji vám brzké uzdravení,určitě používejte po kojení obklady z tvarohu – ty mám osvědčené u mastitid.

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.