Kdy dát dudáka

Dotaz od: Pavlína Solňa
Datum přidání: 18. 4. 2016

Dobrý večer Haničko, 1.dubna se nám narodil Kubík,je plně kojený.Přes den je všechno v pořádku,ale večer a v noci mě má Kubík místo dudáka.Po kojení si odříhne,vypadá to,že spí,ale jen ho položím do postýlky,začne se kroutit a brečet.Pochovám ho,dožaduje se prsu,ale to si jen podudá a usíná.Takhle to trvá od půl 8 do půl 12  a pak v noci ještě dvakrát.Chtěla bych zkusit dudáka,ale mám strach,jestli není brzo,aby chtěl jěště prso.Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý večer, pokud Kubík pije dobře, nemá problémy s přisáváním, zkuste dudlík, uvidíte jestli to pomůže a jestli ho Kubík vůbec bude chtít.
Pokud budete mít dostatek kojení za 24 hodin (6-8 event. více), mělo by být mlíčka dost. Kubíkovi taky budou tento týden 3 týdny a může mít první růstový spurt.
Přeji hezký večer a děkuji za dotaz!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.