Srust fontanely ve 3 měsících

Dotaz od: Anita
Datum přidání: 22. 7. 2016

Dobrý den, prosím chci se zeptat syn má již ve 3 měsících zašlou velkou fontanelu…MUDr říkala že se musí sledovat jak hlavička roste nikam nás neposlala…Máte s tím zkušenosti, bude vše ok?

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý den, je to tak, jak říká paní doktorka, to mohu potvrdit ze zkušenosti z naší ordinace. I moje paní doktorka tyto děti častěji zvala do poradny, aby věděla, jak se mimino vyvíjí.
Přeji hezký den!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.