Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

Srust fontanely ve 3 měsících

Dotaz od: Anita
Datum přidání: 22. 7. 2016

Dobrý den, prosím chci se zeptat syn má již ve 3 měsících zašlou velkou fontanelu…MUDr říkala že se musí sledovat jak hlavička roste nikam nás neposlala…Máte s tím zkušenosti, bude vše ok?

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý den, je to tak, jak říká paní doktorka, to mohu potvrdit ze zkušenosti z naší ordinace. I moje paní doktorka tyto děti častěji zvala do poradny, aby věděla, jak se mimino vyvíjí.
Přeji hezký den!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoct

Vývoj miminka 1. měsíc: Vaše děťátko vás překvapí, co vše už dokáže

Devět měsíců uteklo jako voda a vy konečně můžete sevřít v náručí vytoužené miminko. První týdny po narození děťátka budou pro vás jedny z nejnáročnějších, protože může chvíli trvat, než se s děťátkem sladíte. Celý článek

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.