Srust fontanely ve 3 měsících

Dotaz od: Anita
Datum přidání: 22. 7. 2016

Dobrý den, prosím chci se zeptat syn má již ve 3 měsících zašlou velkou fontanelu…MUDr říkala že se musí sledovat jak hlavička roste nikam nás neposlala…Máte s tím zkušenosti, bude vše ok?

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý den, je to tak, jak říká paní doktorka, to mohu potvrdit ze zkušenosti z naší ordinace. I moje paní doktorka tyto děti častěji zvala do poradny, aby věděla, jak se mimino vyvíjí.
Přeji hezký den!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoct

Kojení do dvou let dítěte? Co je a není v normě...

Dříve bylo kojení dětí normální až do 4 let, ale v posledním století se začalo kojení omezovat, mohou za to předsudky, názory okolí a v neposlední řadě uspěchanost doby. Pro maminku má dlouhodobé kojení velký význam...Časné odstavení je spojováno s výchovou... Celý článek

Vývoj miminka 8. měsíc: Děťátko zkouší lézt po čtyřech a zvládne se samo posadit

Jak to jen utíká, každý měsíc udělá vaše dítko neuvěřitelné pokroky. Na konci osmého měsíce se už většina dětí dokáže sama posadit a začíná se učit lézt po čtyřech. To bude teprve jízda… Celý článek

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.