Dítě loudí jídlo

Dotaz od: Hana
Datum přidání: 27. 4. 2015

Mila Hani,
mam 14 mes.holcicku. Je to takovy loudil, ze i kdyz je najedena a nekdo pred ni neco ji, tak chce taky. Proto se ptam, zda je mozne ji ulomit treba i kousek domaciho livance (z kynuteho testa), pacholik, rohlik, atd…
Diky. Hanka

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý den Hani,14měsíční dítě může jíst už téměř všechno – pochopitelně s dodržováním zásad zdravé výživy – pokud to jde -takže může i ten lívanec, rohlík, pacholík.
Pozor jenom na to, když bude takhle loudit mezi jednotlivými jídly, aby vám pak moc netloustla a nebo si nevytvořila špatné stravovací návyky.

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.