jak uspat dítě

Dotaz od: Zuzka
Datum přidání: 19. 5. 2016

Dobrý den, mám 18 měsíčního chlapečka je to veselé hravé dítě dobře živené , přes den zlatíčko večer když jdeme uspávat je to hrůza malého uspávám v naší posteli, ale někdy je to i 2 hodiny, dávám ho spát v 8 hodin jsem u něj hladím ho, dělám š a naklepávám prdelku po chvíli se začne stavět a brečet tak ho vezmu na mlíko do ubýváku protože v ložnici dělá takový bordel že ho prostě nenakrmím pouštím u toho pohádku  (od malička je na sunaru neměla jsem mlíko, dostává ho jen večer a ráno k snídani) pak ho vezmu do ložnice a zase uspávám stejným způsobem jako předtím, ale někdy se zvedne ještě třikrát a skáče po mě a řve jak tyfus když už to nevydržím vezmu ho do obýváku kde mu dám u pohádky čaj aby se uklidnil a spal ale někdy než spí to trvá i 2 hodiny s uspáváním to byl vždycky problém ale co vyvádí poslední dobou to je hrůza děkuji za odpověd.

Odpoveď od: Neznámý

Dobrý den, nejlepší způsob jak uspat dítě je použít chloroform.

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý den,podívejte se můj blog o spaní,který jsem pro prodeti.cz napsala, určitě by vám pomohl.
Je to to určitě o trpělivosti, důslednosti celé rodiny.
Velmi dobrým pomocníkem je i knížka dr.Estivilla – Dětská nespavost, je to útlá brožurka a jsou tam cenné rady ohledně učení spánku, mám s ní velice dobré zkušenosti.Stejně tak je to i na mém blogu.
Pokud po přečtení budete mít ještě dotaz, napište, ráda odpovím.
Přeji hezký den!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.