kojení po narkóze

Dotaz od: Lucie Polanská
Datum přidání: 10. 6. 2017

Dobrý večer, paní Hutlová,

Odpoveď od: Lucie Polanská

Tak ještě jednou :) mám měsíční miminko a tento čtvrtek mě čeká plastika děložního čípku, která bude provedena v celkové anestezii, syn se mnou bohužel nebude moci být v nemocnici, jedná se jen o necelý jeden den, takže doufám, že se stříkačkou a dokrmem pomocí ní a malíčku to doma zvládnou ale ráda bych se zeptala, jaké množství mlíčka má syn na jedno jídlo asi dostat? Je to velký jedlík, aktuálně má 4.5kg ale moc mu chutná a jí i po hodině...mám trošku obavy, aby jim celý den neproplakal hladový... Dále bych se ráda zeptala, jak je to s kojením po narkóze? Kolikrát je nutné odstříkat mlíčko, aby to maličkého nějak neovlivnilo... Mockrát Vám děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek víkendu.

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý večer paní Polanská,alternativní dokrmování je správné, pokud chce zachovat správné kojení, určitě to ten den zvládnou. Já bych miminku dávala tak 100 ml na jednu dávku a kojit můžete hned jak přijdete domů, není důvod proč by jste neměla, nebojte se. Přeji ať jste brzy v pořádku!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Hana Hutlová

Na vaše dotazy odpovídá Hana Hutlová

Mám více než 20 let zkušeností s poradenstvím a péčí o děti. Působila jsem 1 rok na porodnickém oddělení, 5 let na ambulanci dětské neurologie, 7 let na novorozeneckém oddělenní, 22 let pediatrie na obvodě, 15 let laktační poradenství (v průběhu praxe na pediatrii), 6 let on-line poradna laktačního a výživového poradenství pro děti do 3. let (v průběhu praxe na pediatrii) a vedla jsem semináře pro nastávající maminky při Mateřském centru Chrudim.

Redakce Proděti.cz

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Proděti.cz

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.