Zajímavosti a novinky pro děti i rodiče

kojení po narkóze

Dotaz od: Lucie Polanská
Datum přidání: 10. 6. 2017

Dobrý večer, paní Hutlová,

Odpoveď od: Lucie Polanská

Tak ještě jednou :) mám měsíční miminko a tento čtvrtek mě čeká plastika děložního čípku, která bude provedena v celkové anestezii, syn se mnou bohužel nebude moci být v nemocnici, jedná se jen o necelý jeden den, takže doufám, že se stříkačkou a dokrmem pomocí ní a malíčku to doma zvládnou ale ráda bych se zeptala, jaké množství mlíčka má syn na jedno jídlo asi dostat? Je to velký jedlík, aktuálně má 4.5kg ale moc mu chutná a jí i po hodině...mám trošku obavy, aby jim celý den neproplakal hladový... Dále bych se ráda zeptala, jak je to s kojením po narkóze? Kolikrát je nutné odstříkat mlíčko, aby to maličkého nějak neovlivnilo... Mockrát Vám děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek víkendu.

Odpověď odborníka

Hana Hutlová

Hana Hutlová

Dobrý večer paní Polanská,alternativní dokrmování je správné, pokud chce zachovat správné kojení, určitě to ten den zvládnou. Já bych miminku dávala tak 100 ml na jednu dávku a kojit můžete hned jak přijdete domů, není důvod proč by jste neměla, nebojte se. Přeji ať jste brzy v pořádku!

Přidat odpověď

Mohlo by vám pomoci

Potřebujete pomoci?

Přidat dotaz
Redakce Mall Pro děti

Na vaše dotazy odpovídá Redakce Mall Pro děti

Jsme maminky a hledáme zajímavá témata o těhotenství, dětech, výchově i vztazích. Spolupracujeme s odborníky a s maminkami, které testují a představují produkty z našeho eshopu. ZAJÍMÁ VÁS NĚCO, PTEJTE SE...

Vymýšlíme tvoření, zábavu, tipy na výlety a těší nás, když vám můžeme představit nové značky i super akce.

Bc. Hana Šalandová

Na vaše dotazy odpovídá Bc. Hana Šalandová

Jsem registrovaná zdravotní sestra s více než dvacetiletou praxí v oboru medicíny na pozici zdravotní a dětské sestry.
Jsem certifikovaná laktační poradkyně.
Jsem odbornou poradkyní švýcarské společnosti Just.
Jsem matkou 3 dětí.

www.ponarozeni.cz